Mir (MBLAQ) čelil nebezpečné situaci v první epizodě "Laws of the Jungle 3"

01:49 | 30.12.2012 Junnie 2
Nejmladší člen MBLAQ - Mir je novým členem v pořadu "Laws of the Jungle". Ke konci epizody to probíhalo podle plánu, avšak Mir se dostal do problémů, které ale naštěstí byly úspěšně vyřešeny.
Mir při "Laws of the Jungle 2"
Mir při "Laws of the Jungle 2" FOTO: http://3.bp.blogspot.com/
Fanoušci MBLAQ jistě vědí, že se Mir účastní nejnovější série pořadu "Laws of the Jungle", aby si otestoval své schopnosti čelit zkušenostem života bez pohodlí, na které jsme si již zvykli.  

Nová série, která začala pilotní epizodou a byla vysílána 28.12., ukázala všechy účinkující v pořadu, jak se společně vydali na cestu do Amazonie.

Mir udělal na diváky dojem tím, že se na cestě velmi aktivně podílel. Stal se pravou rukou jejich vůdce Kim Byung Mana, když mu pomáhal s různými projekty. Nicméně na konci epizody se Mir ocitnul ve velmi nebezpečné situaci, která vyvolala u všech členeů velkou paniku.Pro úspěšné překročení řeky Amazonky, tým Kim Byung Mana postavil loď podobající se raftu, která jim měla pomoci dostat se přes řeku. Když řeku přejížděli, Mir a Kim Byung Man zjistili, že některé části nebyly vůbec hluboké, a že se dají snadno přejít pěšky.

Mir se proto rozhodl vrátit na pevninu, aby to oznámil zbylým členům týmu, zatímco Kim Byung Man pokračoval dál na riftu. Náhle se však vodní hladina začala zvyšovat a Mir, který stál ve vodě, se v ní ocitl až po krk a navíc bez lana, kterého se do té doby z bezpečnostních důvodů držel.

Epizoda ale skončila tak, jak bylo plánováno. Mir ronil slzy, když poznamenal: "Uvědomil jsem si, že v džungli je skutečně velké nebezpečí."

Určitě se podívejte příští týden na epizodu, jak se Mirovi podaří dostat se ze svízelné situace s pomocí ostatních členů.

ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9