Láska a randění podle Jang Geun Suka

11:59 | 30.12.2012 Eunka 12
Chcete vědět, jaké dívky se Geun Sukovi líbí? A jaký vztah by chtěl mít s fanoušky? Pokud vás to zajímá, neváhejte a přečtěte si tento článek.
Květiny k lásce patří
Květiny k lásce patří FOTO: i010.radikal.ru
Ve filmu "You're My Pet" máte vztah se starší ženou. Myslíte, že vám to spolu ladí?
Můj hrdina je temperamentní člověk, který má své vlastní sny. Také je schopen pro svou paničku riskovat život. A kdo je můj pán? (směje se) To je tajemství. Samozřejmě, že moji fanoušci, kteří mi dobíjí energii. Největším kouzlem toho filmu je, že na začátku jsem zvíře, ale postupně se moje pozice otočí a celé to skončí polibkem.

Jak si představujete ideální vztah s fanoušky?
Doufám, že na své fanoušky nepůsobím jako celebrita, ale jako člověk Jang Geun Suk. Viděl bych to tak, že když zveřejním větu: "Budu jíst kari!" Tak fanoušci odpoví: "My ho chceme jíst taky." Byli bychom si tak blíž... asi jako ve vztahu.

Hrdina "You're My Pet" je velmi otevřený a přímý. Je Geun Suk ve vztahu také takový?
Pokud partnerovi vnucujete své myšlenky, tak je to nesmyslné. Ve vztahu musíte umět prohrávat, tak jako ve hře. Myslím, že čím víc láska roste, tím se vztah stává vyváženým. Není to zábava jen pro jednoho. A také to není tak, že jen jeden vždy vítězí.

Když jste ve vztahu, jde vám o narůstající vzrušení nebo o pohodu?
Nad tím jsem nikdy nepřemýšlel. Když s někým chodíte, tak podle mě nemá smysl nechat si do vztahu mluvit. Nejdůležitější je upřímnost. Můj hrdina In Ho se zamiloval do starší ženy, proto byl možná zralejší. No, já s tím nemám zas tolik zkušeností, takže nevím. (smích)

Kam byste vzal svou dívku na rande?
Jeli bychom autobusem po Tokiu a pak si dali něco dobrého na pouličním stánku. A schůzky bychom měnili tak, aby nebyly nudné. Takže příště by to zase byla restaurace s dobrým vínem a jindy výlet na kolech. Také bych jí dal poslechnout svoje oblíbené písničky. A procházka v parku a povídání si... to všechno zní moc dobře.

Co uděláte, když zjistíte, že někoho milujete?
Řeknu jí to. Převezmu iniciativu a řeknu tu klíčovou větu: "Miluji tě". Myslím, že ženy rády slyší, že jsou milovány.Líbí se vám, když vás přítelkyně hýčká nebo jste radši hýčkán vy?
Líbí se mi, když mohu rozmazlovat svou přítelkyni. Záleží i na čase a situaci. A pokud se jí to taky líbí, tak jsem jen rád. A na věku v tomto případě vůbec nezáleží.

Co by měla žena udělat, aby se vám rozbušilo srdce?
Dotýkat se mě, když spolu mluvíme. Líbí se mi, když ji mohu držet, ale občas se stydím a tak jen řeknu: "ach... bolí mě hlava" a opřu si ji o její rameno. Je to příjemné.

Máte raději něžné dívky nebo sexy krásky?
Spíš ty něžné... ale já vlastně miluju všechny. Mám rád dívky, které se hezky oblékají, dbají o sebe a jsou velkorysé.

A chcete dívku zlobivou nebo poslušnou puťku?
Se zlobivými je větší legrace. Zatím jsem poznal jen dívky, které byly... To je tajemství. (směje se)

Jaké oblečení na ženách preferujete?
Ženský styl. Šaty a minisukně.

A co by vám přítelkyně měla uvařit?
No, kdyby byla z Japonska, tak by mě dojalo, kdyby mi připravila něco korejského. Třeba kimči.A nyní ještě pár maličkostí o Jang Geun Sukovi.

1. Úspěch
JGS: pořád nemohu uvěřit, že jsem v tak mladém věku dosáhl takového úspěchu. Ale dívám se na sebe objektivně a občas na sebe v zrcadle mluvím.

2. Vážnost
Bere Jang Geun Suk věci vážně? Na to odpovídá jeho manažer: "Ať už jde o soukromí nebo o práci, je velmi vášnivý. Má skvělou osobnost."

3. Okamžik štěstí
JGS: Když mám volno a mohu se doma vyspat. A taky, když mohu uvolněně blbnout před kamerou.

4. Leonardo Dicaprio
JGS: Leo se stal hvězdou už jako dítě a není to jen "hezká tvářička". Je to skvělý herec. Dosáhl velkých cílů. Mám ho moc rád.

5. Večeře 
JGS: Plánuju udělat takové představení s večeří. Na výročí svého debutu. Bude to něco jiného, než obvykle. Chci, aby mě lidé poznali i jinak.

6. Sebezdokonalování
JGS: Budu si vyhledávat na netu články o sobě. A budu se snažit něco zlepšit. Ale zase nechci kvůli druhým ztratit sám sebe.


ZDROJ: open-n-shut.blogspot
FOTO: images.hypnoticasia.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9