Park Shin Hye: Jang Geun Sukově matce se líbím, jemu ale ne

19:22 | 28.12.2012 mischa 11
Park Shin Hye před pár dny otevřeně promluvila o údajném jiskření mezi ní a jejím hereckým parťákem z drama "You're Beautiul", Jang Geun Sukem.
Park Shin Hye & Jang Geun Suk
Park Shin Hye & Jang Geun Suk FOTO: soompi.com
25. prosince byla Park Shin Hye hostem v televizním pořadu "Taxi". Moderátoři se ptali, jaké bylo natáčet drama "You're Beautiful" s lamačem dívčích srdcí Jang Geun Sukem.

Herečka odpověděla: "On je naprostý génius. Pořád má nějaké nápady a dokonce osobně zařizuje svoje koncerty. Je prostě stále neskutečně okouzlující."

Moderátor Joon Hyun Moo rychle dodal: "No bodejť by se pak o vás dvou nešuškalo." Shin Hye byla ale pohotová: "Jsme jako brácha a ségra a dost často se pěkně pošťuchujeme, ať už slovně nebo fyzicky. Jeho matce se líbím, ale Geun Sukovi jsem jaksi lhostejná. Nikdy mě nevnímal jako ženu. Všichni se mnou jednají jako s mladším bráchou."Ještě práskla něco o jejich vztahu s kolegáčkem Jung Yong Hwou: "Jsme opravdu blízcí kamarádi. Je to takovej můj roztomilej starší brácha."

Park Shin Hye teď momentálně natáčí další drama s názvem "My Flower Boy Neighbor". Asistuje jí zde čím dál tím více obsazovanější herec Yoon Shi Yoon a Korejci se mohou na první epizodu těšit již 7. ledna!

Tak co, myslíte si, že mezi sebou měli herci nějaké "techtle mechtle"? Ono totiž co se děje za zavřenými dveřmi, to nikdo neví.


zdroj: soompi.com
FOTO: korean-cute.blogspot.cz

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9