Povídání o "The Tower" se Son Ye Jin

17:47 | 28.12.2012 Eunka 3
Herečka se po roce vrací na plátna kin v katastrofickém snímku "The Tower". A pro mnohé bude jistě překvapením, že tam nehraje hlavní roli. Celkově se ve filmu objeví pouze 40 minut. Přesto má pár zážitků, o které se ráda podělí.
Usměvavá Son Ye Jin
Usměvavá Son Ye Jin FOTO: 4.bp.blogspot.com
Není pochybo tom, že Son Ye Jin je herečka, která dokáže naplnit sály kin. Její loňská romatická komedie "Chilling Romance" přilákala do kina více než tři milióny diváků. Doufejme, že v případě "The Tower" to nebude jinak.

Časopis "Ilgan Sports" si herečku na chvíli zabavil a položil jí několik otázek, které se týkaly především natáčení.

Nejdříve jste prý roli odmítla. Co vás přimělo změnit názor?
Nejdříve jsem si myslela, že by se na tu roli hodil někdo jiný. Když totiž dostanu scénář, musím se v té postavě vidět. Tak jsem si scénář znovu pročetla a začala cítit, že mě to přitahuje. Líbil se mi příběh a i to, jak se postavy rozvíjely. Také jsem chtěla pracovat s tak velkým počtem herců.Herečky se ve filmech obvykle převlékají do krásných kostýmů a vy jste celou dobu měla jedno ošacení. Je to tak?
Ano, měla jsem světlou košili a kalhoty. Všechno bylo stále špinavější, jak jsem pobíhala mezi plameny a máčela se ve vodě. Když jsem s tím musela do prádelny, divili se, co vlastně dělám za práci. (smích)

Jak se "The Tower" liší od jiných katastrofických filmů?
Rozsah filmu jistě přitáhne pozornost diváků a také je tam mnoho zajímavých postav. Je tam třeba mladý muž, který pracuje, aby si vydělal na školu. Nebo tam uvidíte starší pár, který právě začíná romantický vztah.

Můžete se s námi podělit o pár historek z natáčení?
Scény, kdy jsem byla smetena do vody, byly obtížné. Trpěla jsem extrémní bolestí svalů pokaždé, když se tyto scény točily. Bylo to fyzicky velmi náročné, ale zase jsme zažili spoustu legrace.Sblížila jste se s některým z herců?
Mám dost blízko ke Kim Sung Oh. I když na mě zprvu neudělal dobrý dojem. První den, kdy jsme se s herci seznamovali, mi neomaleně řekl, že jsem přibrala. Pak se mě občas ptal na nepříjemné otázky, a tak jsem se mu snažila vyhýbat. Jenže když jsem ho lépe poznala, pochopila jsem, že je to dobrý člověk. Stali jsme se přáteli a během natáčení jsme se dělili o jídlo.

Jak jste se během své kariéry změnila?
Když mi bylo dvacet, bývala jsem nervózní. Byla jsem přecitlivělá a dávala si pozor na každé slovíčko. Po třicítce jsem konečně uvolněná. Dříve jsem chodívala po natáčení hned domů, ale dnes už ne. Teď chodím na pivo s ostatními herci. Myslím, že jsem pochopila, co je to radost ze společné práce.

A nyní otázka, která nás neobyčejně zajímá. Chodíte s někým?
Ne, ale trochu romantiky by mi v životě neuškodilo. Dříve mě přitahovali takoví ti "machové", ale nyní se mi líbí dobrosrdeční a ohleduplní muži.


ZDROJ: kpopparazzi.com
FOTO: hancinema.net
FOTO: blogmedia.dramafever.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9