Yoo Ah In odhalil, co si myslí o své roli ve "Fashion King"

15:59 | 28.12.2012 Eunka 2
Zatím poslední seriál, ve kterém si Yoo Ah In zahrál, vykreslil módní svět velice realisticky. Zobrazuje jeho syrovost, dravost, neúnavné pikle a boj o slávu. Herec nám vylíčí, jak se s touto rolí ztotožnil.
Poster k TV drama "Fashion King"
Poster k TV drama "Fashion King" FOTO: images5.fanpop.com
V seriálu hrajete talentovaného návrháře, který má velké ambice. Jaké jsou tedy ambice reálného Yoo Ah Ina?
Mým cílem by mohl být lepší dům. (smích) Stále žiju v podnájmu a do Soulu dojíždím. Vždycky jsem snil o vlastním domě, který bude dobře postavený a vkusně zařízený. Asi takový, do kterého se v seriálu nastěhuje Young Gul. Na tento cíl rozhodně nesmím v budoucnu zapomenout.

Jak jste se na roli Kang Young Gula připravoval?
Myslím, že jsem byl schopen hrát ho přesvědčivě. Také jsem zažil podobné těžkosti. Young Gul si to neuvědomuje, ale jeho dětinskost ho činí přitažlivým a atraktivním. Je ovšem příliš zaslepený ambicemi. Kdyby nakonec nezemřel, tak by podle mě stejně nenašel štěstí.

Co podle vás činí život smysluplným?
Když vezmete v úvahu mnoho věcí, život se občas může zdát skličující. Hodně jsem toho přečetl, abych odhalil skutečný smysl života. Vlastně existuje plno věcí, které dělají život smysluplným. Například láska. Někoho milovat není nikdy zbytečné. A já věřím, že je to pravda. I kdybyste s někým byli třeba rok a pak se rozešli, nemusí to znamenat, že už tu osobu nikdy neuvidíte.Na otázku, zda je Yoo Ah In v současné době zadaný, odpověděl pravdivě, ale trochu vyhýbavě. Řekl: "Jestli někoho mám? Vždycky jsem někoho miloval. V minulosti jsem někoho miloval a možná se s někým vídám i nyní. Každopádně do budoucna plánuju sdílet svůj život s někým."

Jakou má pro vás láska hodnotu?
Láska je stejně důležitá jako práce a utrácení vydělaných peněz. Postava Young Gula je v tomhle ohledu úplně jiná než já. Pro něj jsou peníze a úspěch důležitější než láska. Dalo by se říct, že ani lásce nerozumí. Já jsem přesvědčen, že i když je člověk zaneprázdněný prací, tak může najít lásku. 

A jak se vám točila líbací scéna se Shin Se Kyung (Lee Ga Young)?
Když jsem tu scénu natáčel, pomyslel jsem si, že se k mé postavě hodí. Když nedokáže vyjádřit své city slovy, polibek mu v tom pomůže. Lee Ga Young se snaží rozbušit jeho srdce a pak zase předstírá, že na něj nemyslí. Tahle scéna se mi zdála roztomilá. A jestli by si Yoo Ah In někdy dovolil líbat někoho jen tak ze zálohy? Z donucení? Jako to zkoušel Young Gul na Choi Annu? Tak na to řekl jen: "To jsem nikdy nezkoušel. Pokud někoho políbíte a on o to nestojí... tak nedá se to označit za obtěžování?Bez souhlasu bych to neudělal." (smích)

Tento krátký rozhovor je takovým předkrmem pro ty, kteří zmíněný seriál ještě neviděli a teprve se na něj chystají. Rozhodně se nemusíte bát neobvyklého konce a drsného prostředí módního průmyslu. Drama má punc originality a nechce diváka zbytečně chlácholit a uvádět v snění. Bude se líbit těm, kteří mají rádi realitu a nebojí se něčeho nového.


ZDROJ: soompi.com
FOTO: en.korea.com
FOTO: en.korea.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9