NHK propaguje nové TV drama s Haruka Ayase

13:34 | 28.12.2012 Eunka 1
V listopadu byl zveřejněn plakát z chystaného padesátidílného seriálu "Yae no Sakura", kde hraje populární japonská herečka hlavní roli.
Haruka Ayase
Haruka Ayase FOTO: wallsave.com
Haruka Ayase bude v tomto drama takovou japonskou Johankou z Arku. Na plakátě drží pušku a dívá se na vás s vážným výrazem. Slogan uvedený na plakátě zní: "Rozkvetu i v této době." Na obrázku je sice hrdinka oblečena do kimona se sakurovým vzorem, ale to je jen pro zdůraznění směsice západu a východu. V seriálu ho prý nosit nebude.O čem seriál bude? Příběh se zakládá na skutečných událostech. Niijima Yae (Haruka Ayase) je dcerou instruktora dělostřelby a zbraně ji zajímají více než šití a domácnost. Zúčastní se války Boshin převlečená za muže a pomáhá bránit provincii Aizu.

Během éry Meiji se pak Yae provdá za Niijima Joa neboli Josepha Hardy Neesima a konvertuje ke křesťanství. Společně založí univerzitu Doshisha a budou šířit křesťanství v Japonsku. Yae je také zastánkyně ženské rovnoprávnosti a jedná podle toho, čemu věří. Drama líčí celý její život od roku 1845 až do roku 1932. 

V dalších rolích se představí například Joe Odagiri, Hasegawa Hiroki, Tamayama Tetsuji, Kuroki Meisa a další.

Na televizní obrazovkách se drama objeví začátkem ledna 2013.


ZDROJ & FOTO: tokyohive.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9