Yoon Sang Hyun žárlil na Hyun Bina

13:50 | 28.12.2012 Eunka 5
Tito dva herci si spolu zahráli v populárním TV drama "Secret Garden". Yoon Sang Hyun však teprve nedávno prohlásil, že na kolegu trochu žárlil.
Yoon Sang Hyun jako Oska
Yoon Sang Hyun jako Oska FOTO: harristone.co.kr
Yoon Sang Hyun nedávno vystupoval v "Guerrilla Date" a při té příležitosti mluvil i o své nejslavnější roli v seriálu "Secret Garden". Dokonce se přiznal k žárlivosti.

Řekl: "Pravda je taková, že jsem na Hyun Bina žárlil. Objevil se skoro v každé reklamě. Já myslel, že něco zbyde i na mě, a ono nic." 

Zmíněnému vyjádření se moderátor jen smál a herec okamžitě pokračoval: "Nyní se však Hyun Bin vrátil z vojny a to nás staví na stejnou úroveň." Yoon Sang Hyun již vojenskou službu absolvoval a Hyun Binovi ještě poslal následující vzkaz: "Hej Bine, pojďme pracovat ještě tvrději!" 

V "Secret Garden" se k sobě herci docela měli

Kromě práce se v pořadu mluvilo i o manželství. Vtipálek Sang Hyun to komentoval slovy: "V 
loňském roce jsem na manželství ani nepomyslel, ale letos bych si dal říct. Po tříměsíčním
chození bych se klidně oženil. Ať je to rychlé."


Na to se moderátor zeptal: "Plánujete se snad oženit tajně?" A rozesmátý herec jen odvětil: "Kéž bych si tak mohl dovolit si vůbec někoho v tajnosti vzít!" 

Herec možná narážel na TV drama "Can't Lose", ve kterém hrál hlavní roli, a kde se hlavní hrdinové vzali tak rychle, že to málem skončilo rozvodem.


ZDROJ: kpopfever.com
FOTO: anh.24h.com.

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9