Yoo Ah In a Kim Hae Sook jako matka a syn

23:38 | 27.12.2012 Eunka 5
Tyto dvě zmíněné hvězdy se spolu setkají v roli matky a syna v připravovaném filmu s názvem Ggang Chul Yi.
Yoo Ah In a Kim Hae Sook
Yoo Ah In a Kim Hae Sook FOTO: dramabeans.com
Film, který by se měl dostat do kin začátkem roku 2013 je dalším projektem režiséra Ahn Kwon Tae (My brother). Vypráví o chlapci jménem Ggang Chul (Yoo Ah In), který se stará o matku (Kim Hae Sook) trpící Alzheimerovou chorobou. Zní to jako optimistický příběh o rodinné lásce, ale tak jednoduché to nebude.

Problémy se objeví ve chvíli, kdy dojdou peníze na léčbu. Ggang Chul sice pracuje a snaží se starat o účty, ovšem léky jsou drahé. Syn tak moc miluje svoji matku, že neváhá hledat pomoc i mezi lůzou.

Film se natáčí teď v prosinci v Busanu a zajímavé je i další obsazení. Pár gangsterů hrají Kim Jung Tae (Dream High 2) a Kim Sung Oh (Secret garden). Samotný Yoo Ah In se o snímku vyjádřil s nadšením. Je rád, že v něm může hrát a zapomenout na to, že kdy byl nějakým "módním králem" (Fashion King - TV drama, kde hrál hlavní roli a které nemělo očekávaný úspěch kvůli kontroverznímu konci.)

A nám tedy nezbývá, než počkat, až snímek půjde do kin a postupně se dostane i k nám. Těšíte se? Věřím, že se s tímto obsazením nudit nebudeme.


ZDROJ: dramabeans.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9