Nadřízený důstojník chválí Hyun Bina

10:56 | 16.12.2012 Eunka 3
Důstojník Goo Bon Seok promluvil o vojenském životě Hyun Bina. Tento přímý nadřízený, známý jako "bůh studia", se objevil na několika show, kde hovořil o slavném herci a jeho počínání v armádě. Také udělal krátký rozhovor pro Gongsin.com.
Hyun Bin v armádě
Hyun Bin v armádě FOTO: cdn.diodeo.com

Důstojník Goo uvedl: "Když jsem Hyun Bina poprvé uviděl, byl jsem v šoku. Tělo mi na místě ztuhlo a já cítil příval adrenalinu v žilách. Pomyslel jsem si: Páni, to je někdo, koho jsem vídal jenom v televizi. V životě by mě nenapadlo, že se s ním setkám osobně. A nyní jsem měl být jeho nadřízeným! Pokaždé, když jsem se na něj podíval, srdce se mi zastavilo. Bydleli jsme ve společných kasárnách a spali vedle sebe. Dokonce příjemně voněl."


Během rozhovoru vysvětlil důstojník Goo i údajné zvěsti o tom, že Hyun Bin chodí s čínskou herečkou Tang Wei (hráli spolu ve filmu Late Autumn). Řekl: "Hyun Bin nemá v současné době žádný vztah. Jsem si tím naprosto jistý. Příliš nekomunikuje s lidmi mimo námořní pěchotu. Věděl, že pokud bude používat E-mail, lidé budou pátrat po jeho soukromí. Proto to sám omezil. Vím zcela jistě, že není ve vztahu s Tang Wei."
Plánovaný návrat Hyun Bina z námořní pěchoty je očekáván 6. prosince 2012 a jistě se může těšit na hřejivé přivítání svých fanoušků. 


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9