Jung Il Woo úspěšně zakončil taiwanský fan meeting

18:09 | 27.12.2012 Naiseen 2
Herec Jung Il Woo navštívil poprvé Taiwan na svém fan meetingu. Herec měl přiletět 7. prosince v 11 hodin ráno, ale jeho let byl zpožděn o více než hodinu kvůli sněžné bouři. Ale ani to neodradilo fanoušky od čekání na něj, aby ho mohli vřele uvítat na letišti. 
Il Woo při závěrečné písni
Il Woo při závěrečné písni FOTO: Yahoo
Jeho fanoušci čekali celé ráno, když se najednou Jung Il Woo s klidem objevil v letištní hale v dlouhém černém kabátu a se slunečními brýlemi.Vypadal velmi šťastný při setkání s fanoušky, jeho obličej měl vždy přátelský úsměv a dokonce se k fanouškům přiblížil a daroval jim autogramy. Bylo tam mnoho fanoušků, kteří mu předali své dárky.

  

Tisková konference byla zpožděna o 15 minut z důvodu opoždění letu. Organizátoři rezervovali Prezidentskou suitu v 19. patře Grand Formosa Regent Hotelu pro prvni tiskovou konferenci Jung Il Woo na Taiwanu. Herec nejprve pozdravil média v čínštině. Byla to již jeho 3. návštěva Taiwanu společně s jeho předchozími návštěvami kvůli natáčení.Jung Il Woo vytáhl své soukromé fotoalbum s fotografiemi, které pořídil při cestě vlakem do Hualianu při své poslední návštěvě, když moderátor začal představovat některé turistické atrakce Taiwanu. Herec nedávno začal hrát golf a slyšel, že jsou na Taiwanu dobré kurzy, a doufá, že se bude moci nějakého někdy zúčastnit. Na tiskové konferenci Jung Il Woo poděkoval fanouškům za jejich vytrvalou podporu a sdělil, že si pro ně připravil spoustu různých vystoupení.

 

Herec trénoval čínštinu před fanmeetingem, aby fanoušky překvapil a ukázal jim svoji oddanost a upřímonst. Jung Il Woo pozdravil fanoušky v čínštině a také zazpíval malou část písně od Andy Laua. Text by se mohl přeložit jako: "Čekal jsem dlouhou dobu, konečně přišel den, o kterém jsem snil po celý čas, nyní se ten sen splnil," což mělo u diváků velký ohlas.Jung Il Woo miluje cestování, proto mluvil trochu o svých zážitcích z cest. Během jeho vyprávění vytáhl jeho manažer na pódium jeho kufr a ukázal několik tajemství o herci. Jakmile se kufr otevřel, byly okamžitě vidět dvě cestovní kosmetické tašky. Jung Il Woo se na to nesměle usmál a vysvětlil, že jeho pleť není v nejlepší kondici, proto si musel přivést hodně kosmetiky a produktů pro péči o pleť.

Dále fanouškům ukázal kromě kosmetických balíčků i další věci, které si s sebou přivezl, jako jeho pyžamo, zápisnik, jeho ID a peněženku. Po představení, co vše má ve svém kufru, zazpíval píseň ze svého dramatu "Flower Boy Ramen Shop", po které následovala sekce, kdy strávil čas se svými fanoušky z blízka. Šťastná vítězka dostala od herce květiny, jeho pyžamo a na závěr fanynku ještě objal, což způsobilo obrovský křik fanoušků. Dále si Jung Il Woo připravil pro fanoušky více her jako "Hledání vysněné dívky", "Hraní Hula Hop", badmintonu a dalších.

Na závěr fanmeetingu Jung Il Woo zazpíval velmi známou romantickou čínskou píseň s názvem "Pohádka". Na pozadí svítilo romantické LED osvětlení a padal umělý sníh. Herec si připravil velmi dojemné tří minutové video, kde poděkoval fanouškům za jejich lásku a podporu. Jeho dojemné vyznání fanoušky rozbrečelo. Na úplném konci Jung Il Woo  poděkoval potřesením ruky s každým, kdo se fan meetingu zúčastnil, aby ukázal svoji lásku svým fanouškům.

Zdroj: Yahoo

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9