Kang Ho Dong je nervózní z živého vysílání

15:31 | 26.12.2012 Tynkami 4148 2
Přestože Kang Ho Dong pracuje v zábavním průmyslu už více než 10 let, dostal nyní trému z hostování ve svém prvním živém vysílání.
Kang Ho Dong
Kang Ho Dong FOTO: funnyxvids.com
Kang Ho Dong je oblíbený korejský moderátor a komik. Všichni ho známe z pořadů, jako je „Strong Heart“, „Golden Fishery“ nebo třeba „Star King“, kde se věčně chová naprosto ztřeštěně. Teď má ale trému z vysílání na živo.


Kang Ho Dong líbá Kang Ho Donga juniora

V talk show „Knee Drop Guru“ ze 23. prosince se svěřoval svému spolumoderátorivi, kterým byl Kwanghee, se svými starostmi.

„Byl jsem vybrán jako jeden z moderátorů na „2012 MBC Entertainment Awards“, ale nikdy dřív jsem nehostoval v živém vysílání,“ vyjádřil Ho Dong svou nervozitu. Kwanghee mu odpověděl, že má stejný problém, poněvadž byl do téhož programu také vybrán jako moderátor a stejně jako jeho starší kolega bude vystupovat v živém vysílání poprvé.


Kang Ho Dong a Kwanghee

Nakonec se oba moderátoři chytli za ruce a popřáli si hodně štěstí.

„2012 MBS Entertainment Award“ se bude vysílat 29. prosince na MBC v Yeouidu v Seoulu. Moderovat bude Kang Ho Dong, Kwanghee a Kang Sora.ZDROJ + FOTO: allkpop.com, zenkimchi.com, spazzes.wordpress.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

K/DA - POP/STARS (ft Madison Beer, (G)I-DLE, Jaira Burns)
18,9%
KEY - Forever Yours
24,3%
Super Junior x Reik - One more time
28,8%
Yuri - Into you
27,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9