Kim Ha Neul a Jang Geun Suk vypráví o "You′re My Pet"

15:52 | 26.12.2012 Eunka 3
Komedie o domácím mazlíčkovi a jeho paničce je už sice staršího data, ale třeba si ji někdo rád připomene. Navíc, když se potkají "královna komedií" a "populární fešák", tak je jasné, že následující rozhovor nemůže být nudný.
"You′re My Pet"
"You′re My Pet" FOTO: cfile30.uf.tistory.com
"Ve chvíli, kdy se zamilujete, už znáte její slabosti." (Jang Geun Suk)

"Když se zamilujete, pocity přichází dříve, než samotné poznání." (Kim Ha Neul)

Jaké bylo vaše první setkání? A váš první dojem jeden ze druhého?
HA NEUL: Normálně jsme se měli setkat až na místě natáčení, ale nakonec jsme se setkali v kavárně a tam jsme diskutovali o svých rolích. Jang Geun Suk byl vtipný a předvedl mi svou hravou stránku. Mluvili jsme o scénáři a o ničem jiném. Měla jsem z toho trochu obavy. Nakonec jsem zjistila, že svou práci bere vážně a na herectví se soustředí. Před kamerou je velmi živý a plný energie. 
GEUN SUK: Nevzal jsem s sebou svého agenta a hovořili jsme jen my dva. Chtěl jsem, aby to vypadalo jako když bratr přijde za starší sestrou. Pozdravil jsem ji celkem uvolněně a ani nevím, zda tomu věnovala pozornost. Mluvili jsme o scénáři. Pomyslel jsem si: Není chladná? Ale na natáčení jsem zjistil, že to není žádný "studený čumák." (smích)Viděli jste japonský seriál "Kimi wa petto"? Nebo četli mangu?
HA NEUL: Když jsem četla scénář, pomyslela jsem si, zda je ten příběh vůbec zajímavý. Ptala jsem se sama sebe, zda má u diváků šanci. Pak jsem shlédla japonský seriál a viděla ten krásný svět těch dvou... a hned mi bylo jasné, že to bude film, který si diváci zamilují. 
GEUN SUK: (na otázku odpověděl v japonštině) Četl jsem to asi před čtyřmi lety a už tehdy jsem si pomyslel, že je to roztomilý a sladký příběh, který by se měl zfilmovat. Jsem rád, že si mohu zahrát ve filmové verzi.

V opravdovém životě poznáte moment, kdy se zamilujete. Jak se to "vyrobí" ve filmu?
HA NEUL: Když se zamilujete pocit přichází rychleji, než poznání. A ve které scéně je ten moment? Asi když ti dva spolu laškovali na posteli a pak se podívali jeden druhému do očí a málem se políbili. Ovšem na jedné scéně zas tolik nezáleží. Láska mezi nimi se vyvíjela po troškách.
GEUN SUK: Na začátku je In Ho jenom mazlíček. Takže se Eun Yi chová jako panička. Ale kousek po kousku se jejich soužití mění a jsou si bližší. Pak je In Ho najednou vnímán jako člověk. A emoce hlavní hrdinky se více a více projevují.

Dokážete se ve skutečném životě také tak zamilovat?
HA NEUL: Když jsem byla mladší, dokázala jsem se zamilovat na první pohled. Ale teď už si nemyslím, že se to stane. Na to, abych poznala, že je muž laskavý a starostlivý, potřebuju více času. Také se s ním musím cítit dobře. Pak se teprve zamiluju.
GEUN SUK: Nemluvíme tu náhodou o mně... (směje se). Když miluju, tak znám i slabé stránky partnerky. Pro ni mohou být problémem, ale pro mě to nic neznamená. Takže když ten čas přijde, chci ji milovat a pomáhat jí.

A co ta scéna se svlékáním šortek ve vaně?
GEUN SUK: Ta scéna původně nebyla plánovaná, ale já jsem chtěl diváky trochu pobavit. Tak jsem se rozhodl, že to udělám a myslím, že noona z toho měla taky radost.
HA NEUL: Vůbec jsem to netušila a když to Geun Suk udělal, byla jsem šokována a naprosto překvapená. Jistě, že mi mohlo být jasné, že má pod tričkem spodní prádlo, ale v tu chvíli jsem na to nepomyslela a zaječela. Moje reakce ho viditelně potěšila, takže ten herecký výkon vůbec není špatný. (smích)
GEUN SUK: Noona z tohoto záběru odcházela jen nerada.

A co romantické scény?
GEUN SUK: Ta scéna, kdy jsme spolu tančili, byla nádherná. Myslím, že si noona tu scénu moc dobře pamatuje. (smích)
HA NEUL: Co se týče romantických scén, tak mám asi jiný vkus než Geun Suk. Klíčová je scéna, kdy se popere s mým bývalým přítelem a pak mě políbí. Ty komplikované emoce, stav mysli... to vše má silnou odezvu.

Jak jste během natáčení vnímali toho druhého?
GEUN SUK: Noona je velmi krásná žena a ve skutečnosti je také hodně silná. Bylo pro mě překvapivé dívat se na ni očima diváka, ale bylo to svěží.
HA NEUL: Geun Suk při natáčení jen září. Když viděl, že jsem unavená, hned s tím chtěl něco udělat. Vždycky je plný energie a velmi aktivní. Ale jednou jsem ho viděla sedět samotného na židli, a v tu chvíli jsem si uvědomila, že je také osamělý.V Japonsku je plno žen, které se zaměřují na kariéru a zapomínají na lásku. Tyto ženy se v tom filmu mohly vidět. Co si myslíte o takovém druhu lásky, jak ji popisuje film?
HA NEUL: Myslím, že nezáleží na tom, jak vztah začal, ale jde o ten postupný proces lásky.
GEUN SUK: Ve filmu byl In Ho vychováván starší ženou. On ji zbožňuje, rozmazluje ji a připravuje pro ni zábavu... když je to tak každý den, není to veselé? Jen mě zkuste vychovávat! Pojďte, máte-li odvahu. (smích)

Moc se vám nelíbí být vychováván?
GEUN SUK: Hmm... ano, chci se také pomstít Eun Yi.
HA NEUL: A jak?
GEUN SUK: Nechám ji prát a uklízet. Tohle jsou přednosti profesionálních žen. Začneme tedy s takovými věcmi.
HA NEUL: Nesnáším takové činosti.
GEUN SUK: Tak natočíme "You're My Pet 2" a tam si vyměníme role.


ZDROJ: geunshinaddict.blogspot
FOTO: img4.hostingpics.net
FOTO: i.dramacrazy.net

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9