Jaké zlozvyky mají celebrity?

14:10 | 26.12.2012 Eunka 10
Myslíte, že slavní nemají zlozvyky? Nebo, že jsou dokonalí a nic je nevyvede z míry? Pokud ano, tak si přečtěte následující článek, který vám odhalí jejich návyky očima odborníka.
Hyun Bin má ve zvyku upřeně zírat
Hyun Bin má ve zvyku upřeně zírat FOTO: photo.aoaob.com
Nejmenovaný odborník, který se zabývá lidským chováním, zkoumal záznamy a fotografie celebrit během TV show. Pak udělal vyhodnocení. A my se podíváme na to, co o našich oblíbencích zjistil.

Tak například herec Jang Dong Gun často vyplňuje mezery v hovoru neustálým "Hm... Uhm.. Hm..." Naproti tomu herečka Han Ye Seul zas používá "Mmm...Mmm..."  Podle odborníka se takto vyjadřují lidé, kteří mají určitou pravomoc a jsou opatrní na to, co řeknou.

Dále se pak ukázalo, že herečka Jung Ryeo Won během rozhovoru zírá do stropu, Lee Bum Soo si zase mne pravé ucho, Kang Dong Won se dotýká svého nosu a herec Lee Min Woo si dokonce sahá do ucha. Tohle chování, kdy se lidé dotýkají své tváře, prozrazuje, že jsou něčím zaskočeni.

Kim Ha Neul často mrká

Co se Hyun Bina týče, tak ten má zlozvyky dokonce dva. Buď nafukuje tváře vzduchem nebo upřeně zírá na tazatele. Pokud jde o zírání, má to značit, že má moderátora v úctě.


Nakonec se odborník ještě krátce zmínil o dalších běžných návycích celebrit. Kim Ha Neul obvykle příliš mrká, krasobruslařka Kim Yuna vystrkuje jazyk a herec Jung Joon Ho zas třese rukou pomalu každému, koho potká.

A co vy, milí čtenáři?Jaké zlozvyky máte vy? Jen se s námi o ně podělte. Třeba to bude pro vás výzvou a dáte si předsevzetí, že se jich v roce 2013 zbavíte.


ZDROJ: kpopseven.com
FOTO: 4.bp.blogspot.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9