Jak se z Kim Buma stal anděl

20:15 | 25.12.2012 Eunka 3
V seriálu "Padam Padam" ztvárnil herec postavu Lee Gook Sooa, kterému na zádech vyrůstají křídla. A díky nim pak letí k nebi, aby odhalil svou pravou identitu.
Kim Bum v "Padam Padam"
Kim Bum v "Padam Padam" FOTO: eatseries.com
A jak to vlastně celé natočili, když herec Kim Bum sice občas andělsky vypadá, ale opravdová křídla mu pravděpodobně nerostou?

Tvůrci seriálu vydali několik fotografií ze zákulisí, abychom si to mohli snáz představit. Fotografie zabírají Kim Buma, jak je zavěšený na popruzích, a za pomocí asistentů a strojů se vznáší. Tyto pomůcky pak byly digitálně odstraněny a jestě se nakonec přidal vítr, aby byl dojem mávání křídel dokonalý.

Jak se to celé herci líbilo? Podmínky natáčení byly prý náročné, ale Kim Bum je na snímcích většinou zachycen s rozpustilým úsměvem na tváři. Odborníci, kteří byli na place přítomni, herce velmi chválili.

Také fanoušci se k tomu nakonec vyjádřili. Divili se, že se Kim Bum nebojí létat na popruzích a prohlásili, že jako anděl vypadá úžasně. V každém případě si touto rolí získal srdce diváků a mně je naprosto jasné, že především divaček.Tak co vy na to? Zalétali byste si taky? Báli byste se? Sem tam prý neuškodí vznést se ze země a podlehnout snům, které vám také mohou dát křídla. Tak to zkuste... ale nezapomeňte si popruhy.

ZDROJ: en.korea.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9