Hyun Bin, Kang Dong Won a Jo In Sung jsou režisérům k mání

18:23 | 23.12.2012 Eunka 10
Tito tři zmínění herci se po návratu z armády touží znovu uchytit. Fanoušci očekávají jejich návrat na plátna kin i na televizní obrazovky. A producenti se snaží urvat pro sebe alespoň jednoho z nich.
Hyun Bin čeká na roli
Hyun Bin čeká na roli FOTO: photo.aoaob.com
Říká se, že tyto hvězdy obdržely desítky scénářů ještě před propuštěním z armády. Hyun Bin například uvedl, že má několik nabídek na filmové i divadelní role. Podle jeho slov již podepsal účast na více než pěti reklamách. Jediným problémem jsou stále jeho nedorostlé vlasy. Ve filmu či seriálu se tak pravděpodobně objeví až v druhé polovině příštího roku. 

Kang Dong Won, který ukončil vojenskou službu v listopadu, již jeden projekt má. Nový film, ve kterém dostal roli, zatím nemá oficiální název. Příběh se bude odehrávat v období dynastie Chosun a natáčení začne po novém roce.


Kang Dong Won

 Jo In Sung, který je v civilu nejdéle, protože byl propuštěn již v květnu loňského roku, natáčí TV drama. Seriál se jmenuje "That Winter, The Wind Blows“ a na obrazovky přijde v únoru 2013. Herec chtěl původně hrát v jednom akčním bojovém filmu, ale kvůli technickým problémům se natáčení snímku odkládá. Proto se In Sung soustředí na televizní produkci.

Podle filmového průmyslu se výdělek hvězd, které se vrátí z armády, obvykle snižuje. Ovšem u těchto třech pánů to prý nehrozí. Možné je, že si dokonce přilepší. Jo In Sung například dostane 100 000 dolarů za jednu epizodu seriálu.

Jo In Sung

Ovšem pořád je tu ale určité riziko. Pánové jsou již třicátníci a konkurence je veliká. Divákům prý také již tolik nezáleží na tom, aby ve filmech hrály jen hvězdy. Více je zajímá kvalita snímku či seriálu. Nicméně platí ještě jedna věc. Oh Se Kang, zástupce společnosti SBS, řekl: "Důležité je, aby diváci neztratili kontakt s herci, kteří vstoupili do armády."

A populární kulturní kritik Jeong Duk Hyun zase poznamenal: "Tito herci mají možnost přijmout i jiné role, než v minulosti. Jejich herecký rejstřík se obohatí."

Takže jak vidíte, ani slavní nemají vždy práci zaručenou. Doufejme, že zmíněné pány brzy uvidíme a že o svoji popularitu nepřijdou. Už jste také přemýšleli v jakých rolích byste je rádi viděli?


ZDROJ: en.korea.com
FOTO: star.koreandrama.org
FOTO: showwallpaper.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9