Povídání o životě a snech s Jang Geun Sukem

10:22 | 21.12.2012 Eunka 5
Jang Geun Suk je mladík, kterému se daří snad na všech frontách. Má ještě nějaké sny? Jak vidí sám sebe? Čím chtěl být v dětství? Odpovědi přináší rozhovor pro Numero Tokyo.
Talentovaný Jang Geun Suk
Talentovaný Jang Geun Suk FOTO: sukarabfanclub.files.wordpress...
Co jako umělec plánujete dál?
Došel jsem k závěru, že spěch není vždy to nejlepší řešení. Občas je lepší jít na to oklikou. Myslím, že jsem dosáhl úspěchu mnohem dříve, než jsem čekal. Proto jsem míval dny, kdy jsem měl strach z toho, co bude dál. Teď se těším z každého okamžiku, kdy mohu dělat to, co mě baví. Mimo umění mám i jiný sen. Chtěl bych podnikat. Rád bych spolupracoval se značkovými obchody. Zkoumám tyto věci tak urputně, že kolikrát ani nevím, zda jsem herec nebo podnikatel. (Smích)

Herec, zpěvák, podnikatel... v jaké z těchto oblastí chcete dobýt svět?
Ve všech. Chci dobýt svět ve všech těchto oblastech. Začal jsem kariéru jako dětský herec a nikdy jsem neuvažoval, že bych odešel ze zábavního průmyslu. Chci se dál držet svých snů v oblasti hudby a herectví, ale toužím si vyzkoušet i jiné věci. Takový je můj postoj.Čím jste chtěl být jako dítě?
Když mi bylo pět let, chtěl jsem být ředitelem autoservisu, protože jsem miloval auta. Potom jsem chtěl být šéfem restaurace a také lékařem. Předtím, než jsem debutoval, mě vůbec nenapadlo, že bych chtěl být umělcem.

Jak vidíte sám sebe, až vám bude 30 nebo 40 let?
Úspěch je sice důležitý, ale prvořadé je mít svou vlastní rodinu. Jeden čas jsem toužil po manželství a velké rodině. Jenže mít rodinu, znamená mít i zodpovědnost. Musel bych se zdržovat pití a zábavy. Také bych asi těžko povzbudil svoji rodinu, když bych byl unavený z natáčení. Teď se moje rodina skládá z mých rodičů a mého psa Suni. Nemám bohužel dostatek času na to, abych miloval potencionální partnerku. Odkud čerpáte své zkušenosti?
Pro mě je zkušeností každý prožitý okamžik. Práce pro televizi i účinkování v různých pořadech - to vše je pro mě zkušenost. Stále se učím a vyzrávám. Hledám smysl ve všem, co dělám a chci se posunout dopředu.

Co pro vás bylo takovým životním zlomovým bodem?
Když mi bylo 20 let, dal jsem si za cíl být svobodným člověkem. Zjistil jsem, že v mém životě hraju hlavní roli já. Právě tedy nabírám první kroky na cestě k tomu, abych se stal svobodným. Ovšem nejsem si jistý, kam to povede.

Takže nevíte, jaký váš život bude?
Nevím a myslím, že je to tak v pořádku. Přece nemohu dopředu znát každý okamžik svého života.Míváte deprese?
Samozřejmě, že občas mívám deprese. Taky jsem už zažil nějaké pády. Jako středoškolák jsem sledoval DVD z koncertu SMAP v Tokyo Dome a snil jsem o tom, že tam také jednou vystoupím. A když se mi to splnilo, tak jsem najednou nevěděl co dál. Raději vždy dělám to, co chci já, než to co po mě žádá má agentura. Po koncertě jsem netušil co mám dělat a všechno se nějak zastavilo. Bylo pro mě těžké se posunout dál a pořád jsem o tom přemýšlel. Nedokázal jsem se do ničeho pustit. Možná jsem měl obavy.... Myslím, že jsem tehdy prožíval velkou krizi.

V našem dřívějším rozhovoru jste řekl: Nevím, kdo jsem. Už to víte?
Myslím, že já jsem prostě já sám. Dnes odpovídám takhle, ale příště možná odpovím jinak. Může nastat situace, kdy nebudu schopen pochopit sám sebe. Hledání skutečného já je můj cíl, stejně jako kráčet vpřed. 


ZDROJ: jangkeunsukforever.com
FOTO: vozfemenina.com
FOTO: losmaspapisdeasia-blog.com
FOTO: elsagadia.blogspot.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9