Son Ye Jin točila celý film v jednom oblečení

10:16 | 21.12.2012 Eunka 6
Herečka nedávno získala pomyslný titul "královna jednoho oblečení". Celé natáčení katastrofického filmu "The Tower" totiž odehrála v uniformě manažerky restaurace.
Son Ye Jin při natáčení "The Tower"
Son Ye Jin při natáčení "The Tower" FOTO: en.korea.com
Snímek "The Tower" vypráví o lidech uvězněných v obrovském mrakodrapu kvůli ničivému požáru. Son Ye Jin hraje postavu jménem Seo Yoon Hee, která tam pracuje jako manažerka. Při požáru, který náhle vypukne, zůstává klidná. Snaží se ze všech sil, aby všichni přítomní přežili.

Od počátku filmu nosí stejné oblečení, protože příběh se odehrává v jediný den. A to přímo na Štědrý večer. Zpočátku je její uniforma nažehlená a sněhobílá, ale později se stává špinavější a otrhanější. Son Ye Jin však neklade důraz na ošacení a dokonalý vzhled, ale na to, aby její postava měla charisma a dokázala vést lidi a podržet je v těžké situaci. 

Všichni členové štábu a také herci velmi ocenili úsilí, které do své úlohy vložila. Dokonce jí za odvahu a ztvárnění role zatleskali. Věřím, že stejné nadšení budeme moci projevit i my diváci, až snímek uvidíme.


Zdroj: en.korea.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9