Umí Jang Geun Suk pít?

15:39 | 18.12.2012 Eunka 8
O Korejcích je známo, že rádi popíjejí s přáteli. Mohli jsme to vidět v mnoha filmech i seriálech. Jak je na tom s pitím alkoholu oblíbený herec Jang Geun Suk?
Jang Geun Suk a makgeolli
Jang Geun Suk a makgeolli FOTO: cloudfront.net
V jednom televizním rozhovoru, kterého se herec zúčastnil, přišla řeč i na alkohol. Začalo to vlastně docela nevinně.

Geun Suk řekl: "Jeden den jsem se nudil a tak jsem si kontroloval účty ze svých kreditních karet. Chtěl jsem vědět, za co jsem minulé tři měsíce nejvíc utratil. Ukázalo se, že největší výdaje byly za pití. Ovšem na druhou stranu si myslím, že je dobré koupit si za těžce vydělané peníze to, co máte rádi. Vyděláváte přece i na to, abyste mohli dělat věci, které chcete." 

Když se ho pak moderátor zeptal, jak snáší alkohol, herec odpověděl: "Opravdu netuším kolik toho mohu vypít. Jednou jsem ale popíjel se svým otcem a zvládl jsem šest lahví soju. Podstatné je, že si nepamatuju, jak jsem se dostal domů," dodal ještě a vybuchl smíchy.Když jsme u toho alkoholu, tak zajímavostí je i to, že Jang Geun Suk účinkoval i v reklamě na rýžový alkoholický nápoj zvaný makgeolli (viz. úvodní obrázek). Tento nápoj však neobsahuje mnoho procent alkoholu. Je docela možné, že jste ho i mnozí ochutnali. A věřím, že ve společnosti mladého herce by se vám pil mnohem lépe. Pravděpodobně byste ale pak též museli kontrolovat svoje kreditky.

Zdroj: kpopfever.com
FOTO: photobucket.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9