Arang, armáda a soukromý život s Lee Joon Gi

10:21 | 18.12.2012 Eunka 9
Zajímá vás, jak si tento mladý a charismatický herec vedl v armádě? Co říká na svou roli v 'Arang and the Magistrate'? Nebo chcete nakouknout do jeho soukromí? Díky tomuto rozhovoru vám bude ještě bližší.
Lee Joon Gi
Lee Joon Gi FOTO: dramabeans.com
Není to tak dávno, co se Lee Joon Gi vrátil z armády a začal si znovu zvykat na život civilisty. Na nedostatek práce si stěžovat nemůže a co se týče soukromí, zdá se, že má všechno správně srovnané. Ale abyste neřekli, že je to jen můj dojem, udělejte si obrázek sami, a to přímo z jeho vlastních slov. Rozhovor s ním vás nudit nebude. To vám zaručuju.

Jak jste se cítil před propuštěním z armády?
Týden předtím jsem nemohl ani pořádně spát. Řekli mi, že se očekává dav fanoušků, a tak jsem se na to začal připravovat. V duchu jsem si říkal: co, když jsem ztratil popularitu? Nebude to příliš pokořující? Byl jsem moc rád, že jsem hned po propuštění začal pracovat. Cítil jsem se pod tlakem, ale nakonec jsem si zase začal věřit.Jak vás vstup do armády změnil?
Herec, člověk a voják... tyto tři osoby se ve mě stále praly. Tak jsem se ponořil do vojenského života. Když jsem se večer díval na televizi, říkal jsem si: to je místo, kde bych měl být. Srdce mi bušilo a já se musel naučit přijímat realitu. Před armádou jsem nesměl pít na veřejných místech a také jsem si držel odstup od žen kvůli skandálům. Když se to tak vezme, snadno bych mohl jít přes palubu.

Jaký byl život v armádě?
Zpočátku bylo těžké si zvyknout. Nebyl jsem zvyklý žít v takovém prostředí a s tolika různými lidmi. Asi po třech týdnech se to zlepšilo a já začal tvrdě pracovat. Šla mi dobře střelba a byl jsem v dobré fyzické kondici.

Z armády jste se vrátil jako třicátník. Co k tomu řeknete?
Pro herce to není špatná věc. Můj rejstřík rolí se tím jen rozšířil. Teď je mnoho populárních herců, kterým je kolem dvaceti let. Já v jejich věku tak dobrý nebyl. Mohu zmínit třeba Lee Min Ho nebo Jang Geun Suka. Ve svém věku jsou velmi dobří.Jaký je to pocit vrátit se po dvou letech?
 Hodně mi pomohl režisér 'Arang' a ostatní kolegové. Je pravda, že jsem se cítil nesvůj a připadal si jiný, než druzí, ale jsem typ člověka, který dokáže přijít za druhými jako první. Rychle jsem se s ostatními spřátelil.

Jak byste 'Arang' ohodnotil?
Tohle drama mě stálo dost starostí a cítil jsem tlak. Výsledek však není vůbec špatný. Já jsem spokojený. Bál jsem se hodnocení veřejnosti, ale diváci si seriál chválili, a tak jsem zase získal sebedůvěru.

Jaká byla nálada na place?
Velmi příjemná. Já nejsem typ někoho, kdo sedí v koutě. Pořád jsem se do něčeho pletl. Lidé se divili, že nejsem unavený. Mnozí si mysleli, že jsem zženštilý a nervní člověk, ovšem opak je pravdou.Jak se vám pracovalo s Shin Min Ah?
Bylo to fajn, i když jsem měl zpočátku obavy. Při našem prvním setkání jsem hloupě žertoval, abych překonal rozpaky. Ona však řekla: Joon Gi-sshi, když se budeš chovat takto, bude to nepříjemné. Tak jsem trochu zpomalil. (směje se) Když jsme se spřátelili, poznal jsem, že má dobrou povahu. Není jako jiné herečky, které se ukazují jen z té krásné stránky a nedají vám do sebe nahlédnout. Navíc je nekonfliktní. Jako kolegyně mi byla velkou oporou a zachovávala si stále pozitivní přístup. Shin Min Ah je lidmi milována a já už vím proč. Zná totiž své nedostatky a snaží se je zlepšit.

A co vaši fanoušci?
Jsem na ně pyšný, ale nejsem sám, kdo má takovou podporu. Tak to mají i jiní herci. Moji fanoušci mě žádají o různé věci. Například abych si nedával botox. Vrásky prý přidají hloubku mému výrazu. Proto nemám se svým obličejem nic dělat.

Mohou fanoušci ovlivnit jaký projekt si vyberete?
Projekty si vybírám sám na vlastní pěst. Když mi bylo v armádě těžko, dokázal jsem si také poradit sám. Chtěl bych se brzy pustit do další práce. Přemýšlím nad albem a v plánu mám i kolekci fotografií. Vlastně mám spoustu nápadů.Chodíte se někým?
Na tuhle otázku odpovídám vždy stejně. To, jestli mám či nemám přítelkyni, neprozradím. Nechci s takovými soukromými věcmi chodit na veřejnost. Dokud se neožením, nemusí to nikdo vědět. Když o tom totiž každý ví, lásce to jenom škodí.

Dokážete si hlídat svoje soukromí?
Myslím, že ano. Dříve jsem býval opatrnější a ani jsem nepil na veřejnosti. Vyhýbal jsem se večírkům, kde bylo mnoho alkoholických nápojů a žen. Když byly nějaké události, kde se podával alkohol, chodil jsem tam v doprovodu manažera. Nyní se tak nehlídám, ale také si nemohu dovolit všechno.

Jakého herce považujete za svého potencionálního soupeře?
Nevím. V poslední době je tu tolik herců, kteří dobře vypadají i hrají. Bylo by těžké vybrat jen jednoho. Letos bych to viděl na Kim Soo Hyuna a Song Joong Gi. No, a Jang Geun Suk... to je přímo poprask v oddělení Hallyu.Jak se cítíte, když dokončíte nějaký projekt?
Vždycky toužím po další práci. Být sám je nejtěžší. Když jsem osamělý, tak mi chybí energie od druhých lidí. Pak mám pocit, jako bych se uzavřel do sebe. Nemám rád samotu. Když pak doma vypnu televizi, mám pocit strachu.

A jak vidíte svoji budoucnost?
Myslím, že věci jdou tak, jak mají. Po návratu z armády mám pocit, že jsem odhodil velkou zátěž. Teď se chci zase dostat zpět do tempa a soustředit se na svou práci. Jako herec chci Koreu reprezentovat a ukázat, že mám v sobě ještě skrytý potenciál.

Zdroj: Dramabeans.com
 
FOTO: sortol.com
FOTO: 2.pb.blogspot.com
FOTO: smainternational.wordpress.com
FOTO: koreanmovie.com
FOTO: cutehotguys.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9