Na čem závisí návrat Hyun Bina na obrazovky?

22:38 | 17.12.2012 Eunka 5
Nevěřili byste tomu, ale herec již dostal velké množství pracovních nabídek. Vyskytl se však malý problém. Příroda si s ním ovšem jistě hravě poradí.
V krátkém sestřihu
V krátkém sestřihu FOTO: media.photobucket.com
Podle zpráv agentur dostal herec pořádnou dávku nabídek, a to nejen na role ve filmech či v seriálech, ale také pro různé reklamy. Vzhledem k jeho popularitě se to dalo čekat. On sám zatím nabídky zvažuje a ještě neví pro kterou se rozhodne.

Navíc je tu malý háček. A to Hyun Binův krátký vojenský sestřih. Jeho vlasy již mohly být delší, ale když měl před časem dovolenku z armády, znovu si je dal zkrátit. Pro službu u vojska je to podle něj nejlepší řešení. Jeho manažeři to však vidí  jinak. Jako civilista musí změnit vzhled. Vlasy zkrátka musí dorůst!


Hyun Bin a účes, který si všichni pamatujeme.

A co na jeho kratinký střih říkají fanoušci a diváci? Podle nich to není nejhorší. Věří, že mu vlasy porostou co nejrychleji, a hlavně jsou rádi, že je zase doma z armády.

A co říkáte vy? Záleží vám na tom, jak herci ve svých rolích vypadají? Srovnáváte jejich účesy a prohlížíte si staré fotky? Nebo vám jde čistě jen o to, jak si se svou úlohou ve filmu poradí?

Zdroj: binnieloversindonesia.wordpress.com

FOTO: welcometohappysworld.files.wordpress.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,9%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9