Shin Min Ah byla spatřena v nemocnici, kde potěšila malé pacienty

22:34 | 17.12.2012 Eunka 8
Když se herečka dozvěděla o nemoci dítěte, které loni poznala, šla ho navštívit na onkologické oddělení. Chtěla to udělat tajně, protože se nerada chlubí dobrými skutky, ale fanouškům neunikla.
Krásná, ale i laskavá herečka
Krásná, ale i laskavá herečka FOTO: smainternationalfans.files.wor...
Jak je vidět v úvodu, mohlo by se zdát, že Min Ah navštíví pouze jedno dítě. Ale to by nebyla ona! Její nitro je stejně krásné, jako i ona sama. Prošla celé oddělení, zanechala dětem dárky a s každým se ochotně vyfotila. Mluvila s pacienty a také s jejich rodiči. Všichni ocenili její laskavost a pokoru.

Jedna osoba řekla: "Nepatřím mezi fanoušky této herečky, ale poté, co se zachovala tak dobrotivě a laskavě, změním názor. Omlouvám se také za prozrazení její přítomnosti v nemocnici."

Ano, Shin Min Ah chtěla svůj laskavý čin utajit, ale její fanoušci jí to nedovolili. Jsou na ni náležitě hrdí a váží si její šlechetnosti.

Jisté je, že nemocné děti sice její návštěva zázračně neuzdravila, ale za to jim dodala sílu a vykouzlila na jejich tvářičkách úsměv radosti, byť třeba jen na chvíli. Vždyť copak by vás nepotěšilo, kdyby vás v nemocnici navštívila vaše oblíbená hvězda a věnovala vám část svého volného času?

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9