Kim Bum si zahraje v novém TV drama

01:47 | 17.12.2012 Eunka 7
Začátkem roku 2013 se můžeme těšit na nový seriál KBS s názvem "That winter, the wind blows". V jedné z hlavních rolí se objeví oblíbený herec Kim Bum.
Kim Bum
Kim Bum FOTO: bumsso.files.wordpress.com
Nové TV drama má na svědomí osvědčená scénáristka Noh Hee Kyung (Worlds within, Padam padam) a režírovat ho bude Kim Kyu Tae. Kromě Kim Buma uvidíme v hlavní roli i sympatickou herečku Song Hye Kyo, která se tak po dlouhé době objeví na televizních obrazovkách.

Příběh je vlastně remakem japonského seriálu "I Don’t Need Love, Summer" z roku 2002. Korea se ho již jednou pokusila zpracovat v podobě filmu "Love me not" s Moon Geun Young (2006). Malou vedlejší roličku si tu zahraje i oblíbená zpěvačka ze skupiny APink, Jung Eun Ji, pro kterou to nebude první herecká zkušenost.

Herci na čtené zkoušce
Herci na čtené zkoušce

A o čem seriál bude? Máme očekávat komedii, nebo si chystat kapesníky? Podle všeho to bude melodrama a hlavní hrdinové nebudou mít na růžích ustláno. Song Hye Kyo bude hrát bohatou dědičku, která přijde o zrak a tragicky ztratí své rodiče. Hlavní hrdina (hraje ho Jo In Sung) je prvotřídní hráč a playboy. Jeho cílem je získat bohatství, a tudíž se neštítí ničeho. Kim Bum tentokrát hraje postavu, která má dvojí charakter. V jednu chvíli se směje a v další je samý chlad. Ve své podstatě je to ale dobrosrdečný chlapík, který jen touží koupit svému otci ekologickou farmu.

Co řekl mladý herec o své nové roli? Pochvaluje si, že s režisérem a scénáristkou již spolupracoval. Bere to jako výzvu a doufá, že si drama najde svoje diváky. Seriál by měl mít 16 dílů a vysílat by se měl v únoru 2013. Pokud máte rádi zmíněné herce a dramatické příběhy, máte se na co těšit.

Zdroj: Dramabeans.com

FOTO: photobucket.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9