Sehun a Yura si zahrají v seriálu Now, We Are Breaking Up

20:00 | 06.04.2021 Eunka 0
Nedávno jsme psali o novém seriálu Now, We Are Breaking Up, ve kterém hlavní role ztvární Song Hye Kyo a Jang Ki Yong. Nyní víme, že se k nim připojí i Sehun ze skupiny EXO a Yura z Girl's Day.
Sehun a Yura
Sehun a Yura FOTO: gossipchimp.com
Televize SBS připravuje nový seriál s názvem Now, We Are Breaking Up. Již dříve bylo potvrzeno, že si v něm Song Hye Kyo, Jang Ki Yong, Choi Hee Seo a Kim Joo Heon. Nyní víme, že se k obsazení připojí i Sehun a Yura.

Seriál bude vyprávět o lásce a rozchodech. Song Hye Kyo bude hrát Ha Young Eun, manažerku designového týmu módní značky, a Jang Ki Yong ztvární Yoon Jae Guka, populárního fotografa na volné noze. Koho však ztvární noví členové obsazení?

Sehun, který je známý díky seriálům Secret Queen Makers a Dokgo Rewind, ztvární mladého a pohledného nového designéra v návrhářské skupině The One. Bude pracovat pod pod Ha Young Eun a Hwang Chi Sook.

Yura si zahraje Hye Rin, oblíbenou celebritu, která má na sociálních sítích hromadu sledujících. Je módní ikonou většiny dívek. Yura si v minulosti zahrála v seriálech Radio Romance, Psychopath Diary a Find Me in Your Memory.

Seriál se začne natáčet už tento měsíc a premiéry se dočkáme ve druhé polovině tohoto roku.

ZDROJ: soompi.com, gossipchimp.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9