Song Joong Ki se proměnil v chladného mafiána

14:00 | 26.01.2021 Eunka 0
Korejský mafián! Je tohle vůbec možné? V seriálech je možné všechno a vy se patrně také těšíte na seriál Vincenzo, ve kterém toho mafiána ztvární Song Joong Ki.
Song Joong Ki
Song Joong Ki FOTO: soompi.com
V seriálu Vincenzo, který bude vysílat stanice tvN, hraje Song Joong Ki Vincenza Cassana, italského právníka a mafiánského konzigliéra, který se kvůli konfliktu v jeho organizaci přesouvá zpět do Koreje. V Jižní Koreji se zaplete s právničkou Hong Cha Young  (Jeon Yeo Bin), která vždy udělá cokoli, aby vyhrála případ. Nakonec oba spojí síly, aby dosáhli spravedlnosti pomocí metod používaných darebáky.

Nově vydané fotografie k seriálu ukazují, jaké má Vincenzo charisma. Na rozdíl od svého svůdného vnějšího vzhledu má chladnou a bezvýraznou tvář, když na někoho namíří zbraň. Přesto se dokáže tvářit i bezstarostně a mít v očích smích. Jako vyrovnaný stratég s pozoruhodnými vyjednávacími schopnostmi žije Vincenzo Cassano pro pomstu a vždy dává lidem ochutnat jejich vlastní medicínu. Transformuje se na temného hrdinu, který ničí zlo metodami zla, když po svém příchodu do Koreje objeví prohnilý kartel.Na otázku, proč se pro seriál rozhodl, Song Joong Ki odpověděl: "Když se mi scénář poprvé dostal do rukou, cítil jsem nadšení. Nebyl to předvídatelný příběh o dobru a o tom, jak překonat zlo. Způsob potrestání zla se zdál velmi nový a osvěžující. Myslím, že diváci budou moci pocítit stejné vzrušení a katarzi."

Poté doplnil: "Přestože Vincenzo vypadá navenek korejsky, je až do morku kostí Ital. Jelikož vždycky žil jako cizinec ve tmě, je osamělým mužem, který se nedokáže otevřít ani lidem, kteří jsou mu blízcí. Zajímavým bodem v seriálu bude proměna Vincenza."ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9