Těšme se na neohroženou a akční Park Shin Hye

16:00 | 25.01.2021 Eunka 0
Populární herečka se letos ukáže v mysteriózním fantasy seriálu Sisyphus: The Myth, který bude plný napětí a akce. Jak se těší na nový žánr a co musela kvůli roli Kang Seo Hae udělat? Podívejme se na to. 
Park Shin Hye
Park Shin Hye FOTO: soompi.com
V mysteriózním fantasy seriálu hraje Cho Seung Woo geniálního inženýra Han Tae Soola, který se vydává na nebezpečnou cestu k odhalení skrytých bytostí, které tajně pobývají v našem světě. Park Shin Hye ztvárňuje jeho zachránkyni, hrdinskou vojačku Kang Seo Hae, která kvůli němu prošla dlouhou a nebezpečnou cestou.

Herečka řekla, že bychom se měli na seriál těšit a na otázku, proč si projekt vybrala, odpověděla: "Vzala jsem ho kvůli novému a pro mě nezvyklému žánru. Také si myslím, že v něm budu moci ukázat mnoho různých stránek sebe sama."

Aby přežila v neúrodné budoucnosti, která upadla do zkázy, vyrůstala Kang Seo Hae pod intenzivním tréninkem svého otce, který byl ve speciálních jednotkách. Herečka uvedla, že její postava je schopna vnímat a řešit situace svými instinktivními smysly a je rychlá a neuvěřitelně zručná, pokud jde o boj.

Aby přivedla Kang Seo Hae k životu, Park Shin Hye tvrdě cvičila a navštěvovala akční školu. "Abych si zvykla správně používat své tělo, šla jsem do akční školy a seznámila se se základními akčními pohyby," řekla a doplnila, že během natáčení akčních scén tvrdě pracovala a dělala pro svou roli maximum.

 

Kromě toho všeho herečka věnovala pozornost i malým detailům při přípravě druhů oblečení pro různá časová období a situace, aby rozlišovala mezi budoucí a současnou Kang Seo Hae. Přiznala: "Seo Hae žijící v budoucnosti nosí oblečení, které je pohodlné, zatímco je aktivní, aby přežila, stejně jako nezapomíná na doplňky jako chrániče kolen, rukavice, šátky a tašky. Seo Hae žijící v současnosti nosí oblečení, které vypadá jako něco, co pro ni pořídil Tae Sool."

Park Shin Hye mimo jiné řekla, že si myslí, že v budoucnu nebudou fungovat kosmetické salony, a dodala: "Upravila jsem si vlasy tak, aby vypadaly, jako kdybych si je sama ostříhala. Vzhledem k tomu, že se seriál natáčel dlouho, využila jsem prodloužení vlasů, abych si udržovala vlasy stejné délky."

O spolupráci s Cho Seung Wooem prozradila: "Bylo skvělé začít pracovat s jedním z mých oblíbených zkušenějších herců. Když jsme spolu natáčeli, bylo zábavné společně hrát a já jsem si užívala jak energii, kterou jsme si vyměňovali navzájem, tak pocit, že spolu něco vytváříme, když jsme mluvili o projektu a našich postavách. Bylo tak úžasné vidět, jak se mu vždycky podařilo dokonale vystihnout postavu Tae Soola, a já jsem byla vždycky vděčná za to, jak ohleduplný byl na place."

Na závěr divákům vzkázala: "Těšte se, prosím, na seriál s jeho zábavnými klíčovými body, jako je vzrušující příběh, chemie mezi obsazením a působivé akční scény."

Seriál bude mít premiéru 17. února a my se už moc těšíme.

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47,3%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9