Jung Yong Hwa a Jang Na Ra budou vyhánět duchy

17:04 | 12.01.2021 Eunka 0
Jung Yong Hwa se po návratu z armády konečně vrátí k herectví. V seriálu s pracovním názvem Daebak Real Estate si s ním zahraje oblíbená herečka Jang Na Ra.
Jang Na Ra a Yong Hwa
Jang Na Ra a Yong Hwa FOTO: asianwiki.com
Jung Yong Hwa a Jang Na Ra si spolu zahrají v seriálu s pracovním názvem Daebak Real Estate. Tento seriál bude vysílat stanice KBS2 a režírovat jej bude režisér Park Jin Suk (School 2017). O scénář se postarají Ha Soo Jin, Lee Young Hwa a Jung Yeon Seo. 

Na co se můžeme těšit? Na příběh o realitních agentech, kteří vymítají duchy a zlou auru z nemovitostí, v nichž lidé zemřeli. Jang Nara ztvární Hong Ji Ah, šéfku agentury Daebak Real Estate a exorcistku. Navenek vypadá perfektně, a navíc je to temperamentní žena, která zdědila svou schopnost vymítat duchy po matce.

Jung Yong Hwa bude hrát Oh In Buma, podvodníka, který předstírá, že je exorcista a využívá lidi, kteří věří v duchy, aby si vydělal peníze, i když sám v duchy nevěří. Je to přemýšlející postava s pozorovatelskými a logickými schopnostmi, které z něj dělají dokonalého podvodníka.

Seriál bude mít premiéru v první polovině tohoto roku.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9