P-Goon a Yumin se připojují k We Got Divorced

20:30 | 11.01.2021 Xiunka 0
Prostřednictvím unikátního pořadu We Got Divorced budeme moci sledovat skutečný rozvedený pár ze světa idolů.
P-Goon & Yumin
P-Goon & Yumin FOTO: soompi.com
Park Se Hyeok, který v minulosti jako P-Goon působil ve skupině TOPP DOGG (dnes XENO-T), a Yumin, bývalá členka skupiny RaNia, se po ročním vztahu v srpnu 2018 stali manželi. V prosinci se jim poté narodil chlapeček. Pár se domluvil, že k informacím ohledně svého syna bude přistupovat s opatrností. Nicméně P-Goon jeho narození odhalil v únoru 2019 a Yumin v podstatě ihned jejich odloučení.
 
„Píši vám poprvé po dlouhé době. Dne 7. prosince loňského roku jsem poprvé držela v náruči mé dítě. Během našeho společného manželského života se konflikty mezi námi prohlubovaly a minulý týden jsme se dohodli na rozvodu. Nicméně, pár dní poté řekl, že se jeho smýšlení změnilo, a navrhl, abychom žili znovu společně. Poté, co jsme si vzali nějaký čas na rozmyšlenou a po mnohém zvažování, jsme hovořili o rozvodu.
 
Slíbili jsme si, že dokud nebudeme oba připraveni, neodhalíme zprávy o našem dítěti. Byli jsme opatrní kvůli obavám, že by se o našem dítěti mohly říkat zraňující věci. Během této doby můj manžel, od kterého jsem momentálně odloučená, odhalil z vlastní iniciativy naše dítě. To, že to udělal, jsem zjistila díky známému. Mám toho hodně co říci a plánuji odhalit, co se stalo.
 
V současné době žijeme odděleně a já vychovávám naše dítě, takže doufám, že se nebudou šířit falešné zprávy.“

 
P-Goon a Yumin se skutečně v roce 2019 rozvedli. Nyní bylo odhaleno, že se stanou pátým rozvedeným párem pořadu We Got Divorced. Po svém rozvodu se nikdy nesešli sami a prostřednictvím pořadu ukážou, jak funguje rozvedený pár.
 
Produkční tým sdílel: „Prosím, věnujte vřelou pozornost a podporu novému páru, Park Se Hyeokovi a Kim Yoo Min, který sebral odvahu.“

 
ZDROJ: soompi.com & zapzee.net

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9