Gong Yoo si postupně vybral svou nejoblíbenější roli

15:30 | 20.11.2020 Eunka 0
Ve které roli se vám Gong Yoo líbil nejvíce? Vyberte si a pak se podívejte na to, jakou si postupně vybral on.
Gong Yoo
Gong Yoo FOTO: wikifamouspeople.com
Během show MMTG, Gong Yoo hovořil o minulých postavách, které hrál. K úspěšnému dramatu Coffee Prince řekl: "Myslím, že Han Kyul a Eun Kyung by už teď měli tři děti. Přesně tak to cítím. Nemyslím si, že jsou stále v kavárně. Myslím, že se přestěhovali na předměstí a hrají si se svými dětmi v domě s dvorem."

Poté hrál hru, díky které měl rozhodnout, která z jeho rolí je jeho oblíbená. Nejprve se rozhodoval mezi Choi Han Kyulem v seriálu Coffee Prince a Gi Joonem ve filmu Finding Mr. Destiny. Přiznal: "Gi Joon je sice okouzlující, ale nemůže vyhrát proti Choi Han Kyulovi."

Když si měl vybrat mezi Kang In Hem ve snímku Silenced a Seok Wooem ve filmu Train to Busan, prohlásil: "Tohle je trochu těžké. Volím Kang In Ha, ale to neznamená, že odhodím Seok Wooa." Když měl volit mezi Kim Shinem ze seriálu Goblin a Jung Dae Hyunem z filmu Kim Ji Young, Born 1982, zvolil Kim Shina, protože to byla velmi silná postava.

Ve finále musel rozhodnout mezi Choi Han Kyulem a Kim Shinem. Nakonec vybral Kim Shina se slovy: "Myslím, že Kim Shin je vyvinutější a vyspělejší forma Choi Han Kyula. Kim Shin je postava plná bolesti. Z mých postav je to on, kdo má nejbolestivější minulost."

Gong Yoo se v současné době připravuje na premiéru sci-fi filmu Seobok, kde hraje s Park Bo Gumem.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9