Cupid Boys a skvělé jídlo nás potěší v Meal Kid

14:00 | 19.11.2020 Xiunka 0
Zuho ze skupiny SF9 a Daehyun z B.A.P nás provázejí novým příběhem, u kterého se vám budou sbíhat sliny.
Zuho & Daehyun
Zuho & Daehyun FOTO: soompi.com
Tento týden se začalo vysílat nové web drama Meal Kid. Hlavní role v něm ztvárňují Park Na Eun a Daehyun, kterého můžete znát ze skupiny B.A.P. Jedné z vedlejších rolí se ujal Zuho SF9. Drama zjednodušeně vypráví příběh 'lovců', kteří cestují po celé zemi a hledají ty nejlepší ingredience a restaurace.

Ki Pa Ran (Park Na Eun) je odborníkem na analýzu dat. Miluje jídlo, a proto vstupuje do startupu Meal Kid. Velmi často se dostává do konfliktu s Ban Seokem, protože oba mají rozdílné názory hodnotu potravin. Ban Seok (Daehyun) je bývalý idol a nováček v Meal Kid.

Jae Kyung (Zuho) je vůdcem idol skupiny Cupid Boys. Je jako starší bratr Ban Seoka, který býval v Cupid Boys. Kdykoliv se ocitne v nesnázích, pomáhá mu. Ačkoliv se skupina rozpadla, Jae Kyung se s ostatními členy nadále věnuje hudbě a sní o tom, že se jednou do hudebního průmyslu vrátí.

Dne 17. listopadu Daehyun v tichosti narukoval jako aktivní voják. Můžeme tedy říci, že nové web drama je na delší dobu poslední možností, kde ho můžeme vidět účinkovat.

Meal Kid se začalo vysílat už 16. listopadu a očekávat můžeme celkem deset epizod.

Sledujete toto web drama?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9