Bývalý člen THE BOYZ v novém BL!

14:00 | 18.11.2020 Xiunka 0
BL seriálů není nikdy dost! Ty z řad korejských se dle plánu ještě letos rozšíří o novinku Color Rush.
Hwall
Hwall FOTO: instagram.com/hyun.jxx0_p
Je to sotva pár hodin, co bylo oznámeno, že Hwall, pravým jménem Heo Hyun Joon, byl obsazen do nového BL příběhu Color Rush. Jeho lásku ztvární Yoo Jun, který se věnuje herectví už od roku 2012 a vidět jsme jej mohli například ve Welcome to My Lab, The Guardians a Miracle Girl.

Na natočení Color Rush bude spolupracovat StoryWiz s produkční společností CONS TV. Pokud jste sledovali Devil inspector, Number six, My favorite global house anebo Love in memory, máte zhruba představu, co tato produkční společnost dokáže.

Color Rush bude pojednávat o tom, co se stane, když hlavní hrdina Choi Yeon Woo (Yoo Jun), vidící svět pouze v šedé, z neurochirurgických důvodů zažije jev, který mu umožní vidět i jiné barvy. Samozřejmě to nebude tak jednoduché. Barvy bude moci vidět jen v souvislosti s intenzivními zážitky. Tvůrcem těchto zážitků bude Go Yoo Han (Hwall). Kromě toho bude tento BL příběh doplněn o pátrání po zmizelé matce.Těšit se můžeme na deset dílů. Očekává se, že se Color Rush začne vysílat už koncem letošního roku.
 
Hwall debutoval v srpnu jako sólista pod stage jménem Hyunjun Hur. Jeho první digitální singl se nazývá Baragi. Začátkem listopadu potěšil fanoušky coverem skladby Error, za kterou stojí ASH ISLAND.

 


Co na Color Rush říkáte?


ZDROJ&FOTO: n.news.naver.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9