Jak vnímá Chan z A.C.E postavu Son Bo Hyuna?

16:00 | 18.11.2020 TerkaS 1
Redakce portálu Xportsnews nedávno vyzpovídala Chana z A.C.E, který promluvil o svém hereckém debutu v dramatu Twenty Twenty, o přátelství s herci a o tom, jak mu kluci ze skupiny pomohli s přípravami na roli.
Chan
Chan FOTO: kpophit.com
Twenty Twenty je romantické drama od tvůrců populárního seriálu A-TEEN. Vypráví příběh šesti mladých dospívajících lidí, kteří se vypořádávají se složitými otázkami, které přináší dospělost. Chan předvedl svůj rozkošný šarm v roli Son Bo Hyuna a potěšil diváky svými náruživými projevy náklonnosti vůči Baek Ye Eun, kterou ztvárnila Chae Won Bin. Nejprve poděkoval všem, kteří se na drama dívali. "Drama došlo ke svému závěru se spoustou lásky a podpory od diváků. Moc vám všem děkuji za vaši lásku a pozornost. Díky Bo Hyunovi a divákům jsem byl velmi šťastný."
 
Po debutu s A.C.E v roce 2017 se Chanovi díky Twenty Twenty naskytla příležitost zkusit herectví. Během popisování příprav na roli řekl, že jelikož mu chyběly zkušenosti k tomu, jak řádně zahrát svou postavu, četl si scénář pořád dokola až se mu jeho postava vyjasnila. Pokračoval slovy: "Tvrdě jsem pracoval na tom, abych si osvojil styl mluvení a chování svě postavy." Zavzpomínal i na svůj první natáčecí den a popsal, jak nervózní byl. "Ani si nepamatuji, co jsem ten den dělal." Poděkoval štábu a lidem ze svého okolí za chválu pěnou na jeho tvrdou práci. "Díky nim jsem byl postupně během hraní čím dál tím méně nervózní, takže si myslím, že jsem byl schopen si to užít."

Chan také odhalil, že ostatní členové A.C.E hráli při jeho přípravách významnou roli. "Opravdu tvrdě jsem pracoval a dostalo se mi pomoci od spousty lidí, díky čemuž jsem byl schopen zvárnit jeho mazanou osobnost co nejvíce přirozeně. I když máme všichni hodně nabitý program, ostatní členové mi pomohli projít si scénář a poté mě po zhlédnutí mých scén skládali komplimenty. Byli pro mne velkým zdrojem síly." Poté se rozhovor zaměřil na Chanovo přátelství s Kim Woo Seokem z UP10TION a Jin Ho Eunem, kteří si v dramatu zahráli přátele jeho postavy a členy party ročníku 01. "Bylo to, jako bychom byli kamarády od samého začátku. Hodně jsme si povídali o hudbě a herectví. Jelikož jsme skoro stejně staří, hodně jsme vtipkovali. Jak se drama vyvíjelo, čím dál tím víc jsme se cítili jako staří známí."

I když je nyní jedním z hlavních zpěváků A.C.E, pobavil díky své postavě postrádající hudební sluch spoustu lidí a také v posledním díle překvapil oslňujícím vystoupením, při němž rappoval. Poznamenal, že možnost předvést tolik odlišných hudebních stránek sebe samého pro něj bylo novou výzvou. "Rappování nebylo vůbec lehké," přiznal, poté však se smíchem dodal, "Opravdu usilovně jsem se na to připravoval, což mi připomnělo časy, kdy jsem byl trainee." Jak se cítil, když viděl své vystoupení v roli Son Bo Hyuna? "Cítil jsem, jako bych to ani nebyl já. Kdybych tam byl já, zpíval bych, takže při sledování Bo Hyuna jsem měl pocit, že se koukám na úplně jiného člověka."
 
Nakonec svou hereckou prvotinu shrnul takto: "Možnost hrát tak dobrou postavu v tak dobré produkci byla pro mne velmi významná. Během doby strávené na place jsem byl schopen hlouběji porozumět kouzlu herectví." Chan prohloubil své nově nabyté uznání pro herectví stručným shrnutím: "Jestli se mi poštěstí, chci se chopit příležitosti zkusit si zahrát jinou roli. A jelikož se mým fanouškům Choice líbí mé herecké počiny, posunuje mě to dál, abych jim byl schopen předvést ještě více odlišné stránky sebe samého. Myslím si, že herectví je prostě fascinující."

A co vy? Jak se vám líbila postava Son Bo Hyuna a drama Twenty Twenty?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9