Proč sledovat seriál The Spies Who Loved Me?

15:00 | 26.10.2020 Eunka 0
Už jste začali sledovat nový seriál The Spies Who Loved Me? Hlavní herci se v den premiéry zúčastnili online tiskové konference a my se podíváme na to, co řekli.
Eric, Yoo In Na a Lim Ju Hwan
Eric, Yoo In Na a Lim Ju Hwan FOTO: soompi.com
Seriál The Spies Who Loved Me je o ženě, která se náhodou ocitne ve světě špionáže, když se oba její manželé stanou tajnými špiony. Yoo In Na hraje svatební návrhářku Kang Ah Reum. Eric hraje Jeon Ji Hoona, jejího bývalého manžela a agenta Interpolu a Lim Ju Hwan hraje Dereka Hyuna, současného manžela a firemního špióna v utajení.

Režisér Lee Jae Jin na úvod řekl: "Špionážní koncept se často objevuje v seriálech i filmech, takže samotný žánr není neobvyklý, ale naše drama se zaměřuje na samotné špióny a postavy, které špiónům pomáhají. Je těžké zachytit na obrazovce vztah mezi bývalým manželem a současným manželem, ale tito dva muži se snaží zachránit hrdinku před různými situacemi. Je to spíše romantická komedie než špionážní drama."

 

Poté pochválil obsazení slovy: "Eric má na place spoustu nápadů. Je multitalentovaný a ve všem dobrý. Yoo In Na umí dobře zachytit klíčové body své postavy. Lim Ju Hwan vypadá jako někdo, kdo bude perfekcionista a přísný člověk, ale má překvapivě roztomilou stránku."

Eric o své kolegyni Yoo In Ně řekl: "Myslel jsem, že má veselou a nepředvídatelnou image, ale je velmi stabilní, laskavá a krásná. Má vyspělou stránku, ale také jemný smysl pro humor." Ona o něm na oplátku řekla tohle: "Je velmi laskavý. I když natáčíme se spoustou dalších lidí najednou a on má se mnou jen pár řádků, nikdy nezapomene vrhnout na Ah Reum vřelý pohled. Pochopila jsem, proč ho nazývají mistrem romantických komedií."

Dále pochválila i jeho vzhled: "Je také nejlépe vypadajícím mužem, kterého jsem kdy viděla. Vždycky se dívám na jeho tvář. Vůbec si neuvědomuje, že se na něj lidé takhle dívají." Eric na to vtipně odpověděl: "Viděl jsem na sociálních sítích článek, který říkal, že jsem mistrem romantických komedií, ovšem myslím, že Yoo In Na by mi ten titul mohla koupit."

 

O Lim Ju Hwanovi a jeho roli herečka řekla: "Derek Hyun je velmi atraktivní. V jednom okamžiku je roztomilý a v druhém ostrý. Má mnoho různých půvabů. Nemyslela jsem si, že Lim Ju Hwan dokáže všechny tyto strany tak dobře ztvárnit."

Režisér také hovořil o upoutávkách s retro tématikou, které měly podobné vibrace jako filmová série Jamese Bonda. Vysvětlil: "Původně měl příběh začít tím, že se muž a žena setkají v Hongkongu. Vzhledem k současné situaci bylo obtížné natáčet v Hongkongu, takže mnoho takových scén na téma Jamese Bonda bylo vystřiženo. Místo toho jsme se pokusili tuto atmosféru rozvinout na plakátech."

Seriál měl premiéru 21. října. Co na něj říkáte?

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9