V novém romantickém příběhu se střetne minulost s přítomností

14:00 | 16.10.2020 Xiunka 0
Máte rádi romantické příběhy, které se odehrávají v různých časových obdobích?  Co když k tomu přidáme fantasy a hudbu, nezní to lépe?
Chani, Park Jung Yeon, Lee Seung Hyub
Chani, Park Jung Yeon, Lee Seung Hyub FOTO: soompi.com
Nadcházející romantické web drama Are You Leaving (doslovný název) od SKY Channel potvrdilo obsazení! Na základě stejnojmenného webtoonu je Are You Leaving hudební romantické web drama s fantasy prvky sledující lásku a sny mladých lidí, kteří mají okolo 20 let.
 
Chani
ze skupiny SF9 se ujme role Park Yeona, hudebníka, který je vedle U Reuka a Wang San Aka známý jako jeden ze tří hudebních géniů. Rookie herečka Park Jung Yeon se představí jako Min Yoo Jung, pouliční zpěvačka ze současnosti. Postavu Lee Wona, v minulosti muzikanta a v současnosti populárního idola, ztvární Lee Seung Hyub z kapely N.Flying. Další postavou, na kterou je potřeba dávat si pozor, je Do Young, ředitel zábavní společnosti.
 
Chani se proslavil svou rolí v hvězdném seriálu SKY Castle. Jako Park Yeon se představí jako geniální hudebník z minulosti, který má dobromyslnou, upřímnou a naivní osobnost a láska je pro něj vším.
 
Park Jung Yeon, která si zahrála v King Maker: The Change of Destiny, se postará o smělou Min Yoo Jung. Když byla malá, následkem bankrotu byla její rodina rozdělena a od té doby se o sebe stará. I přestože v podstatě ještě není úplně dospělou, musí se jí stát. Protože čelí finančním potížím, bere si volno ze školy a plní svůj rozvrh prací na částečné úvazky. Jednoho dne probudí Park Yena a nalezne odvahu k pronásledování svého snu stát se zpěvačkou.
 
N.Flying leader a herec Lee Seung Hyub se díky své postavě Lee Wona stane vášnivým zpěvákem. Pokud jde o práci, tak má jako hvězdný zpěvák mimořádný smysl pro touhu a odhodlání. Spíše než díky přirozenému talentu se na vrchol vyšvihl prostřednictvím své tvrdé práce. Tuto svou pracovní morálku aplikuje na své poslání získat srdce Min Yoo Jung.
 
Are You Leaving se bude odehrávat na pozadí dvorních hudebních sálů z éry Joseonu a zábavních společností současné doby. Cílem je jako první web drama vyprávět příběh napříč časovými obdobími a zároveň zahrnovat fantasy, hudbu a romantiku.
 
Toto web drama bude v lednu příštího roku nejprve odvysíláno na OTT platformě Seezn a následně na SKY Channel.
 
Zaujalo vás?
 
 
ZDROJ: soompi.com

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9