Jang Dong Yoon a Krystal sdíleli své zážitky z natáčení Search

16:00 | 15.10.2020 Eunka 0
Dne 13. října se konala tisková konference k seriálu Search od OCN, které se zúčastnili Jang Dong Yoon a Krystal. Hovořili o vzájemné spolupráci a zážitcích z natáčení.
Jang Dong Yoon a Krystal
Jang Dong Yoon a Krystal FOTO: soompi.com
Search je vojenský thriller seriál o specializované pátrací skupině, která se snaží odhalit pravdu o záhadných zmizeních a vraždách v demilitarizované zóně. V hlavních rolích diváci uvidí Jang Dong Yoona, Krystal, Moon Jung Hee, Yoon Parka a Lee Hyun Wooka.

Režisér Im Dae Woong na tiskové konferenci uvedl: "Seriál je hlavně vojenským thrillerem. Dále jsou tam namíchány i další žánry, takže by bylo nejlepší, kdybyste celkový žánr považovali za hybridní."

Jang Dong Yoon hraje roli Yong Dong Jina, vášnivého a optimistického mladého vojáka, který pracuje jako vojenský psovod a je přidělen k pátrací skupině. Na otázku, proč si tento seriál vybral, řekl: "Myslím, že největším důvodem, proč jsem se rozhodl připojit k obsazení, byl zajímavý byl scénář. Vybral jsem si tento seriál, protože, jak řekl režisér, i když se jedná o žánrový projekt, existují tu různé aspekty, které budou pro širokou veřejnost zajímavé, nejen pro fanoušky konkrétního žánru."

Kvůli své roli musel změnit svůj vzhled, tudíž dodal: "Dobře jsem jedl a hodně jsem cvičil. Také jsem trochu přibral. Teď jsem to zase shodil, ale vypracoval jsem si postavu tak, aby odpovídala postavě osoby, která je vojákem a někým se silnými fyzickými schopnostmi, protože je vojenským psovodem a musí se také připojit ke specializované pátrací skupině. Vojáci na konci své služby mají navíc tendenci přibrat na váze." Režisér Im Dae Woong ohledně toho dodal: "Na place měl ke konci natáčení opravdu vzhled vojáka."

 

Jang Dong Yoon poté promluvil o výcviku s vojenským psem. "Vojenský pes dokázal dobře plnit rozkazy ve výcvikovém středisku, protože to bylo známé místo," řekl. "Přestože pes měl nějaké zkušenosti s natáčením, chvíli trvalo, než si zvykl na věci, když jsme začali natáčet. Myslím, že ten pes byl nejlepší herec z celého obsazení."

Krystal hraje v Search Son Ye Rim, vysoce inteligentní a schopnou ženu, která se k vyšetřování připojuje jako zvláštní důstojník. "Brala jsem roli vojáčky jako na výzvu," přiznala. "Také jsem si myslela, že bych mohla ukázat jinou stránku sama sebe, protože scénář byl tak svěží a zajímavý. Obtížné však bylo, že všichni členové pátrací skupiny natáčeli v létě a k tomu nosili těžké přilby, zbraně a běhali po horách. To bylo trochu těžké."

Jang Dong Yoon a Krystal také hovořili o vzájemné spolupráci. Jang Dong Yoon uvedl, že jednou z nejpopulárnějších písní mezi vojáky během jeho působení v armádě byl Electric Shock od f (x). Dále řekl: "Krystal je velmi laskavá. Je také docela dobrosrdečná a má otevřenou mysl. Když jsme spolu hráli, dokázali jsme se navzájem opravdu dobře uvolnit."

Krystal doplnila "Poprvé jsem ho potkala při čtení scénáře. V té době jsem mu řekla, že vypadá jako někdo, koho znám už dlouho. To se pak přeneslo i na plac. Bylo nám spolu dobře, navzájem jsme si pomáhali. Také je ale občas opravdu zlomyslný."

Režisér Im Dae Woong hovořil o výzvě natočit vojenské thriller drama v DMZ mezi Severní a Jižní Koreou. "Potřebovali jsme realistické výrazy a historický výzkum," řekl. "Existují i scény, v nichž používáme skutečné články z novin a zpravodajství. Snažili jsme se, aby oblečení a vybavení byly také realistické. Děj se odehrává v demilitarizované zóně, ale tam jsme nemohli vlastně natáčet, takže produkční tým prošel spoustou tvrdé práce, aby se pokusil najít něco podobného."

Search má premiéru 17. října. Budete seriál sledovat?

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9