S kým se Kim Woo Seok skamarádil při natáčení Twenty Twenty?

15:00 | 14.10.2020 TerkaS 0
V nedávném rozhovoru se Kim Woo Seok svěřil se svými pocity z hereckého debutu v Twenty Twenty. Jaké pouto ho pojí s Chanem z A.C.E?
Kang Yuchan, Kim Woo Seok a Jin Ho Eun
Kang Yuchan, Kim Woo Seok a Jin Ho Eun FOTO: soompi.com
Twenty Twenty je romantické drama od tvůrců populární série A-TEEN a vypráví příběh šesti adolescentů potýkajících se s otázkami, které přináší dospělost. V úplně první herecké roli si Kim Woo Seok zahrál osamělého Lee Hyun Jina, jehož rodiče vždy upřednostňovali práci před rodinou. Drama je vysíláno stanicí JTBC a také je k dispozici online a stalo se hned hitem, jen online nastřádalo 30 milionů zhlédnutí. Kim Woo Seok k okamžité popularitě dramatu skromně poznamenal: "Opravdu mě překvapilo, jak moc lásky se dramatu dostalo. Nemám nic jiného než vděk divákům, díky nimž jsme již od začátku takto dobře zahájili vysílání. Doufám, že i nadále se Twenty Twenty bude dostávat spousty lásky, protože s nadcházejícími epizodami bude ještě větší sranda jej sledovat."

Na dotaz, jak se odhodlal vstoupit do herecké branže, idol prozradil: "Během příprav na sólo debut jsem najednou měl nutkání zkusit si poprvé v něčem zahrát. A náhodou se mi naskytla příležitost nahlédnout do příběhu dramatu. Jsem tak vděčný, že jsem si poprvé mohl zahrát v Twenty Twenty, dramatu, jehož součástí jsem chtěl být ze všech zvažovaných projektů úplně nejvíc. Jsem tak vděčný." Další otázka se pídila, zda bylo těžké hned napoprvé hrát v hlavní roli: "Je pravda, že jsem cítil tlak. I když se jako herec mám ještě co učit, dal jsem si hodně záležet, abych se do své role ponořil natolik, že bude možné divákům ukázat ty dobré věci. Opravdu jsem se hodně snažil a jako někdo, kdo přijal výzvu si poprvé někde zahrát, jsem se hodně naučil." A dodal: "Myslím, že na tohle drama budu vzpomínat po zbytek svého života."

Měli Woo Seok a jeho postava podobné osobnostní rysy? "Abych byl upřímný, než začalo natáčení, myslel jsem si, že toho máme dost společného. Ale jakmile se začalo točit, uvědomil jsem si, že postava Hyun Jina a já máme vlastně víc odlišností než podobností." Nicméně následně dodal, že on a Lee Hyun Jin sdíleli podobné zkušenosti a starosti.

"Protože Twenty Twenty vypráví příběh poprvé, která Hyun Jin zažívá po dovršení věku 20 let, mohl jsem se s těmito pocity sžít. Například se Hyun Jin začíná obávat o své sny. Prodírá se stejnými obavami, které jsem měl, když jsem začal skládat hudbu, takže jsem mu plně porozuměl, a to mi umožnilo se do role pořádně dostat." Ptáte se, jestli byl Woo Seok úplně stejný, když mu bylo jako Hyun Jinovi? "Stejně jako on jsem byl dítětem s mnoha obavami. Debutoval jsem, když mi bylo dvacet, takže moje nervozita z poprvé, obavy o mé sny a má odhodlanost uspět byly všechny podobné Hyun Jinovým." Rozpovídal se i o chemii s kolegyní Han Sung Min, která hraje dívku snů jménem Chae Da Hee. "Jelikož bylo Twenty Twenty mým prvním hereckým projektem, hodně jsem se od Sung Min naučil. Myslím, že jak jsme točili spolu a postupně se ve společnosti druhého uvolnili, naše herecká chemie se také zlepšila."

Idol a nově i herec také prozradil, že se hodně sblížil s 'bandou 01', do které patří Chan z A.C.E a Jin Ho Eun, kteří ve Twenty Twenty hrají jeho kamarády. "Vždy jsem se na točení scén s bandou 01 moc těšil," zavzpomínal, "Kdykoliv jsme byli spolu na scéně, tolik jsme se bavili, že jsem měl pocit, jako bych opravdu byl venku s mými kamarády. Mimo kamery jsme se také hodně sblížili a jsem šťastný, protože to vypadá, že jsem si udělal kamarády, které v budoucnu budu vídat často." Následně ještě dodal: "I když není členem bandy 01, jsem si blízký i s Ha Joonem (Park Sang Nam). V dramatu se naše postavy vnímají jako konkurenti, ale v realitě jsme přáteli."

A když byla nakonec vznešena otázka, jak by ohodnotil vlastní herecké vystoupení, odpověděl takto: "Teprve jsem začal, takže mám pocit, že je příliš těžké se zhodnotit. Jsem vděčný, že lidé nahlížejí na mé vystoupení vlídně. Budu pokračovat jako Kim Woo Seok, který tvrdě pracuje na ukazování hezkých věcí a stále se zlepšuje."

Viděli jste odvysílané díly Twenty Twenty? Jak se vám zatím líbí? Kterou postavu máte nejradši?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9