Moon Chae Won vložila do Flower of Evil celé své srdce

15:00 | 29.09.2020 Eunka 0
Seriál Flower of Evil nedávno skončil a herečka Moon Chae Won se ohlédla za jeho natáčením. Také prozradila, jak se jí spolupracovalo s Lee Joon Gim a co pro ni znamenala Cha Ji Won.
Moon Chae Won
Moon Chae Won FOTO: soompi.com
Moon Chae Won na úvod prozradila: "Myslím, že jsem do tohoto projektu vložila své srdce víc než do jakéhokoliv jiného projektu. Moc se mi to líbilo, a tak jsem se snažila, abych co nejpravdivěji vylíčila roli Cha Ji Won a její emoce. Proto to byl částečně vyčerpávající a náročný proces, ale jsem spokojená, protože konečný výsledek byl odměňující, neboť jsem udělala, co bylo v mých silách. Jsem vděčná všem hercům i štábu, ale jsem zejména režisérovi Kim Chul Kyuovi. Když mě po skončení natáčení objal, bylo to velmi hořkosladké, takže jsem hodně plakala."

V seriálu ztvárnila Cha Ji Won, která je odhodlaná zjistit skutečnou identitu manžela, kterého milovala 14 let. Ohledně své hrdinky řekla: "Myslím, že Ji Won je někdo, kdo je stejný zevnitř i zvenčí. Je upřímná ve svých emocích a velmi dobře si uvědomuje, jak jsou lidé vzácní. Takže si myslím, že když jsem se připravovala na tuto roli, snažila jsem se stát někým jako je ona. Když jsem hrála, kladla jsem důraz na to, abych se pokusila vylíčit, jak je upřímná."

Drama skončilo úspěšně a ve finále zaznamenalo nejvyšší hodnocení. Na otázku, zda cítila velkou odezvu diváků, odpověděla: "Viděla jsem prostřednictvím komentářů a reakcí v reálném čase, že mnoho lidí seriál milovalo, ale ještě více mě dojaly příspěvky fanoušků, které byly plné podpory a jejich myšlenek. Byla jsem opravdu vděčná, protože vřelá podpora našich fanoušků mi dala tolik síly."

Nebylo težké vylíčit všechny ty měnící se emoce? Ohledně toho Moon Chae Won uvedla: "Od fází plánování jsem očekávala, že to bude obtížné, protože se říkalo, že Cha Ji Won‚ projde doslova emocionální horskou dráhou. Jakmile jsem začala hrát, bylo to obtížnější a víc vyčerpávající, než jsem si představovala. Bylo to taj proto, že změny emocí Ji Won byly dynamičtější a já jsem hodně přemýšlela nad tím tom, jak je přesvědčivě předat divákům."

 

Herečka připustila, že si scénář k seriálu přečetla více než kteroukoli jinou dřívější práci, protože chtěla co nejlépe porozumět celkovému průběhu seriálu a pocitům své postavy. "Díky tomu jsem se mohla více ponořit do postavy Ji Won," řekla. "Jsem vděčná, protože si myslím, že díky tomu jsem dostala dobré hodnocení za svůj výkon."

Jak se jí spolupracovalo s oblíbeným hercem Lee Joon Gim? Na tuto otázku odvětila: "Lee Joon Gi je extrovert a já mám tendenci být introvertní. Samozřejmě, občas jsem také extrovertní, ale naše povahy jsou docela odlišné. Navzdory tomu bylo vždy skvělé s ním hrát. Získala jsem hodně síly z jeho veselé energie na place. Lee Joon Gi byl skvělý herecký partner. Myslím, že jsme se díky tomuto projektu stali ještě o něco blížší, než jsme byli předtím."

Herečka dále prozradila, že během natáčení scén na policejní stanici se skvěle bavila a hodně se s kolegy nasmála. Díky přebreptům toho veselí prý bylo hodně a Moon Chae Won se stále usmívá, když na tyto veselé chvíle vzpomíná. Na otázku, co si myslí, že by se v seriálu dělo po skončení poslední epizody, odpověděla: "Myslím, že Hyun Soo a Ji Won budou žít šťastně, protože by už neměli pociťovat žádnou bolest ani smutek." Na závěr prohlásila: "Když jsem natáčela Flower of Evil, cítila jsem se, jako bych byla ve šťastném a dlouhém snu. Děkuji, že jste seriál milovali. Myslím, že to byla ještě více obohacující zkušenost kvůli vaší lásce. Doufám, že budete zdraví a budete se i nadále cítit v pohodě."

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9