Lee Min Jung promluvila o své chemii s Lee Sang Yeobem

15:00 | 27.09.2020 Eunka 0
Nedávno skončil seriál Once Again, ve kterém hrála také Lee Min Jung. Jak na něj vzpomíná a co chemie s Lee Sang Yeobem? V článku se dozvíme i jak na některé scény reagoval její manžel Lee Byung Hun.
Lee Min Jung
Lee Min Jung FOTO: soompi.com
Seriál si oblíbilo mnoho diváků a jeho sledovanost přesáhla 30 procent. Lee Min Jung hned na úvod začala hovořit o chemii mezi ní a Lee Sang Yeobem. Na toto téma uvedla: "Jelikož jsme spolu museli hrát ve většině scén, muselo na nás záviset mnoho aspektů. Lee Sang Yeob je velmi šikovný a přirozený jak v reálném životě, tak i při hraní, takže mě napadá, zda to byl důvod, proč jsme spolu tak dobře spolupracovali na romantických scénách.  Dokonce jsme dostali přezdívku "pár Na-Gyu". Slyšela jsem, že jsme si podobní. Lidé si naše scény užívali a cítili se příjemně. To byl dobrý pocit."

Poté pokračovala: "Už od začátku jsme měli mnoho společných scén, v nichž jsme se hádali. Herci považují za obtížné všelicos, ale když se hádáte, vaše emoce stoupají a váš hlas sílí, takže to vyjde přirozeněji, když budete hodně spolupracovat. Aniž bychom mohli svůj vztah rozvíjet, začali jsme s vyvrcholením našich hádek, takže to bylo těžké. Po čase to bylo stále nezapomenutelné a jelikož jsme začali tak složitě, naše chemie poté přišla mnohem snáze."

Mnoho diváků zajímalo, co si Lee Byung Hun, manžel herečky, myslel o jejím románku na obrazovce. Lee Sang Yeob navíc předtím přiznal, že se bojí reakcí Lee Byung Huna na jejich líbací scény. Pokud jde o jejího manžela, Lee Min Jung prohlásila: "Sledoval to velmi podrobně. Také vyjadřoval svůj názor na mnohé dobré scény. Myslím, že se moje rodina dokázala při sledování spojit."Jak reagoval hereččin malý syn, který se narodil v roce 2015? Herečka přiznala: "Myslím, že romantické a komediální aspekty dramatu si mohl užít každý, bez ohledu na jeho pohlaví a věk. Poté, co můj syn viděl mou romantickou scénu s Lee Sang Yeobem, zvolal: 'Máš velké potíže.' Jeho otec byl v pořádku, ale můj syn řekl, že se jeho otec rozčílí a tak věnoval pozornost reakci svého otce."

Ohledně závěru seriálu Lee Min Jung prozradila: "Jelikož jsme začali natáčet počátkem tohoto roku a pokračovalo to tak dlouho, musela jsem držet krok a starat se o své zdraví. Nevím, jestli je to proto, že jsme na tom pracovali tak dlouho, ale nemám pocit, že je konec, ale mám pocit, že se musím vrátit do svého domu na place. Once Again byl čistý příběh s téměř žádnými dramatickými finálními dějovými liniemi a všechny postavy byly tak vřelé. Myslím, že tyto aspekty jsou důvodem, proč seriál obdržel tolik chvály. Byl jako teplý léčivý olej. I když nebyl tak intenzivní jako jeho vůně, pokud byl u vás, cítili jste uzdravení a teplo. Přemýšlím o seriálu jako o rodinném příběhu, který vám poskytne pohodlí."

Když přišla řeč na to jaké má plány do konce roku 2020, herečka poznamenala: "Z roku 2020 toho moc nezbylo, ale myslím, že si v září budu muset trochu odpočinout. Nemohla jsem moc cvičit, takže si myslím, že budu muset do svého těla trochu investovat. Moje zdraví je téměř vyčerpané. Chci také začít znovu s jógou. Místo toho, abych se soustředila na jednu věc, chci tvrdě pracovat ve všem, samozřejmě ve své práci jako herečka, ale také jako matka a manželka."

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9