Obsazení Flower Of Evil se rozloučilo se seriálem

19:38 | 26.09.2020 Eunka 1
Seriál Flower of Evil před několika dny skončil a my se podíváme, jak se s ním rozloučili Lee Joon Gi, Moon Chae Won, Jang Hee Jin a Seo Hyun Woo.
Lee Joon Gi
Lee Joon Gi FOTO: soompi.com
Lee Joon Gi, který se bravurně ujal role tajemného Baek Hee Sunga, nejprve řekl: "Seriál The Flower of Evil po sedmi měsících skončil.  Abych byl upřímný, když jsme poprvé začali natáčet, cítil jsem velký tlak na to, zda budu schopen tuto roli dobře vykreslit. Díky režisérovi, scenáristce, štábu a kolegům hercům jsem mohl seriál úspěšně dokončit."

Poté pokračoval: "Především jsem dokázal dokončit seriál s větší energií kvůli divákům, kteří si ho užívali a fandili mu. Upřímně vám ze srdce děkuji. Ačkoli je každý projekt nezapomenutelný, myslím, že mi toto drama v mysli vydrží dlouho. Chtěl bych poděkovat všem, kteří milovali Do Hyun Sooa a Flower of Evil. Miluji vás všechny!"Moon Chae Won, která hrál vyšetřovatelku Cha Ji Won, uvedla: "Natáčíme tři sezóny od teplého jara do chladného podzimu, takže stále nemohu uvěřit, že Flower of Evil skončil. Vzhledem k tomu, že jsem udělala maximum, myslím, že na seriál bude pamatováno jako na projekt, který byl přínosnější než se očekávalo. Chtěla bych upřímně poděkovat divákům za to, že si seriál zamilovali. Jakkoli jsem chtěla co nejlépe vyjádřit charakter a emoce Cha Ji Won, došlo k několika obtížným okamžikům. Ale díky lásce diváků jsem je dokázala úspěšně překonat. Byla jsem velmi ráda, že jsem potkala režiséra Kim Cheol Kyua, scenáristku Yoo Jung Hee, štáb a herecké obsazení."

Jang Hee Jin také zaujala svým hereckým výkonem jako sympatická a srdečná starší sestra Do Hyun Sooa, Do Hae Soo. Herečka prohlásila: "Dostala jsem nečekané množství lásky a byla jsem velmi šťastná. Ráda bych vyjádřila upřímnou vděčnost všem lidem, kteří společně vytvořili toto drama, a divákům, kteří jej rádi sledovali."

 

Seo Hyun Woo, který hrál reportéra Kim Moo Jina a předváděl své herecké schopnosti s řadou emocí, na závěr řekl: "Díky velké lásce a zájmu diváků jsme dokázali drama úspěšně a bezpečně dokončit. Doufám, že se diváci v této těžké době rozveselili a že je toto drama dokázalo uklidnit. Děkuji."

A co vy? Sledovali jste seriál Flower of Evil? Jak se vám líbil?

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9