Ji Chang Wook a Kim Ji Won si zahrají v romantickém seriálu

20:00 | 21.09.2020 Eunka 0
Ji Chang Wook a Kim Ji Won oznámili, že si spolu zahrají v připravovaném romantickém seriálu s pracovním názvem City Couple’s Way of Love. Můžeme se těšit!
Ji Chang Wook a Kim Ji Won
Ji Chang Wook a Kim Ji Won FOTO: soompi.com
Oblíbený herec Ji Chang Wook a sympatická herečka Kim Ji Won si spolu zahrají v seriálu! To určitě potěší mnoho jejich fanoušků. Na co se můžeme těšit? Na realistický příběh mladých lidí, kteří bojují o přežití v hektickém městě a při tom touží i po lásce. Krátké drama se v současné době produkuje s ohledem na několik ročních období a první sezóna bude mít zajímavý podtitul: My Lovable Camera Thief. Seriál bude vysílán přes KakaoTV.

Čekají nás třicetiminutové epizody, které bude režírovat Park Shin Woo (It’s Okay to Not Be Okay) podle scénáře Jung Hyun Jung (Romance is a Bonus Book).

Ji Chang Wook ztvární Park Chae Wona, architekta s vášnivou a upřímnou osobností. Užívá si malé uličky ve městě a sbírá různé věci. Nemůže však zapomenout na ženu, která mu jedné letní noci ukradla srdce a zmizela.

Kim Ji Won si zahraje Lee Eun Oh, marketingovou pracovnici na volné noze, která se spontánně rozhodne přijmout falešnou identitu na neznámém místě. Nakonec se zamiluje do Park Chae Wona, zatímco se vydává za svobodomyslnou Yoon Sun Ah. 

Oba herci vyjádřili nadšení, že mohou pracovat na tak zajímavém projektu a slíbili, že divákům poskytnou radost v nelehkých dnech. 

Premiéry bychom se měli dočkat koncem tohoto roku.

ZDROJ: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9