Shin Min Ah hraje silné hrdinky a podporuje Kim Woo Bina

20:00 | 20.09.2020 Eunka 0
Sympatická herečka, která nedávno propagovala nový film Diva, se 17. září zúčastnila online rozhovoru, ve kterém hovořila nejen o zmíněném filmu, ale i o svém příteli, silných hrdinkách, žárlivosti a budoucnosti.
Shin Min Ah
Shin Min Ah FOTO: soompi.com
Během rozhovoru Shin Min Ah hovořila o svém vztahu s hercem Kim Woo Binem. Prohlásila: "Jelikož máme stejnou kariéru a navzájem se podporujeme, říkáme si: 'Bojuj!' Také doufám, že se mu povede dobře, protože se vrací k herectví." Dodala: "Fandíme si navzájem."

Shin Min Ah a Kim Woo Bin oficiálně zveřejnili svůj vztah již v roce 2015. Herec měl dlouhou dobu přestávku, protože se zotavoval z rakoviny nosohltanu. Začátkem tohoto roku podepsal smlouvu s AM Entertainment a v současné době pracuje na sci-fi filmu Alien. 

Herečka také podrobně mluvila o svém novém filmu Diva. Přiznala: "Během natáčení jsem si říkala, že tento projekt je vzácný, a to proto, že předtím nebylo tolik příležitostí. Proto jsem ten film natočila po dlouhých šesti letech a myslím si, že je to smysluplný projekt z hlediska jeho přijetí jako reality." Herečka se také dotkla toho, že se musela obávat, zda film získá investory a skutečně se dočká premiéry.

 

Shin Min Ah mimo to vyjádřila své nadšení pro zájem lidí o filmy se dvěma ženskými hrdinkami. Vysvětlila: "V Hollywoodu i v dalších zemích roste počet filmů, které mají ženské hlavní hrdinky, což je opravdu příjemná zpráva, a já jsem opravdu ráda, že jsem mohla natočit film zaměřený na ženy."

Navíc se dotkla relativních pocitů žárlivosti, viny a konkurenceschopnosti své postavy. Ohledně toho řekla: "Také jsem měla období, kdy jsem lidem nekonečně záviděla a žárlila jsem na ně. Myslím, že je to něco, co každý z nás alespoň jednou v životě pocítí." Herečka upřesnila, že se cítila konkurenceschopná, když absolvovala potápěčský výcvik se svými kolegy z obsazení, včetně Lee Yoo Young a Oh Ha Nee.

Brzy bude slavit 20. výročí od debutu. Na toto téma uvedla: "Cítím se divně, když si pomyslím, že takto uběhlo už 20 let. Nemyslím na plynutí času, ale myslím si, že by bylo skvělé, kdybych se dál mohla bavit hraním a přemýšlet o tom, co můžu dělat v budoucnu."

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9