Dočkáme se zombie tance na pláži Haeundae?

16:00 | 19.09.2020 Eunka 0
Těšíte se na Choi Jin Hyuka a seriál Zombie Detective? Letošní rok se bez zombíků prostě neobejde. Co řekli herci na tiskové konferenci a jak bychom se mohli dočkat zombie tance na pláži? Mrkněte na to.
Obsazení Zombie Detective
Obsazení Zombie Detective FOTO: soompi.com
Dne 17. září se konala tisková konference k nadcházejícímu seriálu Zombie Detective. Události se zúčastnili režisér Shim Jae Hyun a herci Choi Jin Hyuk, Park Joo Hyun, Kwon Hwa Woon, Ahn Se Ha, Lee Joong Ok, Im Se Ju, Tae Hang Ho a Hwang Bo Ra. Zombie Detective je nová seriálová thriller komedie o zombiem, který vstane z mrtvých, stane se detektivem a zoufale hledá pravdu o své minulosti. Musí se přizpůsobit svému novému životu a koexistovat s lidmi.

Režisér Shim Jae Hyun hned na úvod pochválil obsazení a spokojeně řekl: "Všichni herci, které jsem nejvíc chtěl, jsou tu dnes s námi. Kromě toho, že jsou to herci se zajímavými osobnostmi, také dobře spolupracují." 

Choi Jin Hyuk prohlásil: "Když jsem si poprvé přečetl scénář, hodně jsem o tom přemýšlel a byla to pro mě nová výzva, takže jsem měl z projektu i nějaké obavy. Ale díky skvělým hercům, režisérovi a štábu, si natáčení užívám. Myslím, že konečný produkt bude určitě skvělý. Provedl jsem tak šokující hereckou transformaci, že si myslím, že by vás dokonce mohla zajímat otázka: Existoval tento druh zombie už dříve? Úplně jsem zničil svou image, neboť důvěřuji režisérovi."

 

Poté pokračoval: "Tentokrát dokonce tancuji a dělám všelijaké zábavné věci. Je to vidět v upoutávce. Nosím čelenku, sprchuji se a dokonce jsem si poprvé v životě dal perličkovou koupel. Myslím, že byste se měli těšit. Nanesení zombie makeupu trvalo opravdu dlouho. Samotný makeup trval asi dvě hodiny a my jsme to trochu srazili, takže teď to trvá asi hodinu. Jelikož se jedná o speciální efektový makeup, zažívám při natáčení určité nepohodlí. Také jsem musel v létě nosit podzimní oblečení s trenčkotem a kloboukem, takže to bylo také trochu obtížné."

Choi Jin Hyuk mimo jiné řekl, že se nejprve s režisérem hodně obávali toho, jak bude vypadat zombie makeup, ale byli s ním spokojeni, jakmile provedli filmový test. "V našem dramatu chce zombie vypadat jako člověk, tak si dá BB krém a zakryje své zombie rány," řekl s úsměvem.

"Myslel jsem, že komediální herectví je ta nejtěžší věc na světě, ale myslím, že teď je to poprvé, co jsem se této výzvy chopil správně," dodal. "Náš seriál opravdu kombinuje mnoho různých žánrů, takže si myslím, že divákům přijde neobvyklý a zajímavý. Musel jsem také hodně přemýšlet nad tím, jak moje postava chodí a o jejích výrazech."

Park Joo Hyun si získala diváky už v seriálu Extracurricular. Jak se těšila na roli Gong Seon Ji? Ohledně toho uvedla: "Bylo by nemožné necítit tlak. Jsem vděčná za to, že se mé předchozí práci dařilo, a současně cítím tlak. Do natáčení Zombie Detective dávám své srdce a duši. Kladu si za cíl zachovat kouzlo své postavy. Důvěřuji zkušenějším hercům a režisérovi a bavím se při natáčení. Gong Seon Ji je mi podobná v tom, že obě jsme ženy činu. Nesnáší nespravedlnost a vidí věci do až konce, kdy se obětuje, takže si myslím, že je to skvělý člověk. Přimělo mě to přemýšlet, jestli bych mohla jít tak daleko v boji za spravedlnost, a učím se její nevinností a vášni."Na otázku, jaké to je hrát v zombie seriálu, odpověděla: "Jednou jsem vyzkoušela i zombie makeup. Mám ráda horory a zombie filmy, takže jsem to opravdu chtěla zkusit. Poté, co jsem to udělala, jsem si pomyslela, že Choi Jin Hyuk je opravdu úžasný. Myslím, že přináší spoustu obětí, aby své postavě dal realističtější vzhled."

Choi Jin Hyuk poznamenal: "Zajímalo by mě, jestli se v poslední době natočil podobný korejský seriál. Jsem si jistý, že je to jedinečné dílo. Hodnocení a názor veřejnosti budou určovat diváci, ale my si osobně myslíme, že jde o jedinečný seriál. Herci jsou vynikající a myslím, že i jen sledování jejich scén je zábavné. Scénář je opravdu zajímavý. Snažíme se ho vykreslit na 200 procent. Myslím, že to bude dobré drama, které si užijete, aniž byste nad ním příliš přemýšleli."

Park Joo Hyun k tomu doplnila: "V tomto obtížném období prochází spousta lidí těžkým obdobím kvůli pandemii a já doufám, že náš seriál pro ně bude uzdravením a trochu je rozesměje."

A co sledovanost? Choi Jin Hyuk prohlásil, že doufá v 15 procent. Režisér nakonec se smíchem slíbil: "Pokud překonáme 15 procent, pak se celé obsazení naučí zombie tanec od Choi Jin Hyuka a tento skupinový tanec předvede na pláži Haeundae."

Seriál Zombie Detective má premiéru už 21. září. Určitě bude velmi zábavný. Těšíte se na něj?

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9