Proč si Lee Se Young vybrala seriál Kairos?

14:30 | 19.09.2020 Eunka 0
V říjnu se dočkáme premiéry seriálu Kairos, ve kterém uvidíme herečku Lee Se Young. Proč se pro roli v tomto seriálu rozhodla? Pojďme se na to zaměřit.
Lee Se Young
Lee Se Young FOTO: soompi.com
Kairos je fantasy thriller o propojených osudech Kim Seo Jina (Shin Sung Rok), muže, který upadne do zoufalství po únosu dcery, a Han Ae Ri (Lee Se Young), ženy, která hledá pohřešovanou matku. Lee Se Young hraje Han Ae Ri, pracovitou a oddanou dceru, která má tři zaměstnání, aby zaplatila za operaci své matky. Han Ae Ri má optimistickou a vřelou osobnost a neváhá pomoci ostatním.

Proč se herečka pro seriál Kairos rozhodla? Na tuto otázku odpověděla: "Kairos mě velmi zaujal, protože jde o seriál s tématem překračování času, které jsem ještě nezažila, a scénář byl podmanivý. Usilovně pracuji na tom, aby se ten prvek přechodu v čase v každodenním životě Han Ae Ri zdál realističtější."

Když byla požádána, aby vybrala tři klíčová slova k popisu své postavy, Lee Se Young odvětila: "Chci si jako tři klíčová slova vybrat nadšení, statečnost a vytrvalost. Han Ae Ri je někdo, kdo nadšeně pracuje na všem, co dělá, takže není nic, co by ji nezajímalo. V situaci, kdy by se kdokoli jiný chtěl vzdát, je postavou, která neustále vytrvává, aby chránila věci, které jsou jí drahé."

Na závěr dodala: "Poprvé od svého debutu jsem také zkusila krátký účes. Projekt je tak ještě zvláštnější, protože jsem do něj šla s poněkud drastickou vnější transformací. Chci předvést nové kouzlo, které jsem nikdy předtím neukázala prostřednictvím postavy Han Ae Ri, která je silnější a vytrvalejší než kdokoli jiný."

Kairos má premiéru 26. října. Budete jej sledovat?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9