Song Ji Hyo zavzpomínala na seriál Was It Love?

18:00 | 18.09.2020 Eunka 0
Song Ji Hyo si v seriálu  Was It Love? zahrála filmovou producentku a svobodnou matku, která žije již 14 let sama. Když do jejího života vstoupí současně čtyři odlišní muži, nestačí se divit. Jak herečka na seriál vzpomíná?
Song Ji Hyo
Song Ji Hyo FOTO: soompi.com
Herečka nejprve promluvila o tom, jak se cítila po dokončení seriálu. Řekla: "Při našem posledním natáčení jsem cítila úlevu a pomyslela jsem si: Konečně to skončilo. Na druhou stranu jsem byla velmi smutná při pomyšlení na loučení s režisérem, hereckými kolegy a členy štábu, které jsem vídala každý den na place, a tak jsem si pomyslela: Je to opravdu konec?"

Postavu Noh Ae Jung natáčela celých 5 měsíců a dobře ji poznala. Proto uvedla: "Ae Jung je v mé mysli někdo, kdo je veselý a roztomilý, ale také velmi vášnivý a oddaný. Dala by cokoli za svůj sen a svou rodinu. Nechtěla jsem, aby vypadala příliš tvrdě. Celkově jsem chtěla, aby Ae Jung vypadala jako realistická postava, kterou bychom mohli skutečně potkat v našich vlastních životech."Na otázku, jaké bylo hrát ženu, kolem které se motají čtyři muži, odpověděla: "Byl to zcela nový zážitek. Dříve jsem na place prožívala rozchody nebo milostné trojúhelníky a tentokrát jsem se zapletla se čtyřmi okouzlujícími muži. Kdykoli jsme natáčeli, atmosféra a chemie byly jiné. Atmosféra na place byla opravdu veselá a zábavná, možná proto, že jsme všichni byli v podobném věku. O přestávkách jsme hovořili o našich životech a sdíleli jsme spolu zábavné věci, díky čemuž byla naše týmová práce silnější. Společné natáčení mimo město nás ještě víc sblížilo."

Když herečku požádali, aby jmenovala scénu nebo repliku, která pro ni byla zvlášť nezapomenutelná, vybrala si repliku Noh Ae Jung řečenou Oh Dae Ohovi v epizodě 13, kde řekla: "Nemám absolutně žádné plány spoléhat se na tebe. Mým snem je být Wonder Woman, ne Popelka."

"Komentář, že se chce stát Wonder Woman, mě opravdu překvapil," řekla pak Song Ji Hyo. "Byla to replika, díky které jsem si uvědomila, že Ae Jung je uvnitř opravdu silná a odhodlaná žena." Herečka také hrála postavu Dam Ja Yi, někoho, kdo vypadá jako Noh Ae Jung a byl šéfem hongkongského gangu. Popsala, jak hodně mluvila s kostyméry a stylisty, aby vylíčila mlčenlivou a připravenou postavu Dam Ja Yi způsobem, který by ji odlišil od Noh Ae Jung. "Jelikož postava potřebovala mluvit plynule v cizím jazyce, protože byla někým z hongkongského gangu, nebylo dost času, takže to bohužel muselo být dabováno," řekla. "Pokud dostanu příležitost udělat to znovu, chci to natočit pořádně bez dabingu."

Nakonec fanouškům vzkázala: "Děkuji všem, kteří sledovali seriál Was It Love? Byla to má první romantická komedie po nějaké době, ale myslím, že jsem se mohla při natáčení bavit díky dobré energii, kterou jsem dostala díky divákům, kteří milovali a podporovali Ae Jung, když bojovala s obtížemi."

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9