Jak se Kim Bum mění v divokého gumiho?

17:00 | 18.09.2020 Eunka 0
Ve fantasy seriálu Tale of the Nine Tailed si zahraje i Kim Bum. Bude jeho postava typickým záporákem? Jak se na ni připravoval? O tom se dočtete v článku.
Kim Bum
Kim Bum FOTO: soompi.com
Tale of the Nine Tailed je fantasy drama, které vypráví příběh mužského gumiho jménem Yi Yeon (Lee Dong Wook), který se usadil ve městě, a nebojácné producentky, která je odhodlána ho dopadnout (Jo Bo Ah). Kim Bum v seriálu hraje Yi Ranga, nevlastního bratra Yi Yeona, který se narodil z člověka a gumiho. Yi Rang je nebezpečný gumiho s nestálými emocemi, který způsobí konflikt v příběhu. Je to neustále se měnící postava, která vidí skrz lidskou chamtivost a využívá své touhy k uzavírání sázek.

Pokud jde o scénář, Kim Bum prozradil: "Obsah a struktura osvěžujícího tématu, které jsem ještě předtím neviděl, byly velmi zajímavé.“ Herec také odhalil, že si seriál vybral, protože se mu líbila postava Yi Ranga. Ohledně toho vysvětlil: "Když se na to podíváte z jedné stránky, vypadá to, že je to špatný člověk, ale jinak je žalostný a má mnoho jizev z minulosti, takže existují některé aspekty, které jsou pochopitelné. Původně byl laskavý a nevinný, ale kvůli určité situaci se zranil. Je odporný, ale nemůžete ho nenávidět."

 

Herec dále přiznal, že studoval původ a legendy o gumiho a přemýšlel nad opuštěnými psy a kočkami, aby vykreslil opuštěného gumiho. Snažil se také vylíčit ostrý postoj, který opuštěná zvířata používají jako obranný mechanismus. Dodal: "Při výrazech a gestech jsem si procvičoval vytváření dojmu, že vlastně nejsem člověk."

Když přišla řeč na akční scény, vysvětlil: "Navrhoval jsem nápady, jak používat akční gesta, která vypadají spíše jako škrábání než pěstní boje, a také jsem studoval pohyby lišek." Yi Rang má velmi extravagantní styl, proto Kim Bum uvedl: "Kvůli roli Yi Ranga jsem od svého debutu absolvoval snad největší počet setkání se stylisty a týmem pro vlasy a make-up."

Ačkoli jsou si Kim Bum a Lee Dong Wook osobně blízcí, museli pro seriál vykreslit napjatý vztah. Herec poznamenal: "Je to kolega, kterého musím nenávidět, ale mám ho tak rád, že občas při natáčení došlo k přebreptům a kiksům. Vztah Yi Ranga a Yi Yeona však obsahuje zradu, bolest a smutek pramenící z laskavosti, takže mu dokážu porozumět."

Seriál Tale of the Nine Tailed má premiéru 7. října. Těšíte se na něj?

ZDROJ: soompi.com
FOTO: tvN

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9