Co řekly hvězdy seriálu Homemade Love Story?

17:07 | 17.09.2020 Eunka 0
Těšíte se na premiéru nového seriálu Homemade Love Story, ve kterém hrají Lee Jang Woo a Jin Ki Joo? Podívejme se co hlavní obsazení řeklo na online tiskové konferenci.
Obsazení Homemade Love Story
Obsazení Homemade Love Story FOTO: news1.kr
Dne 16. září uspořádalo obsazení připravovaného víkendového seriálu Homemade Love Story (nebo také Oh! Samkwang Villa) online tiskovou konferenci. Jedná se o rodinné drama zaměřené na majitelku vily Lee Soon Jung (Jeon In Hwa), která všechny vítá u svého stolu. Lee Jang Woo hraje architekta jménem Woo Jae Hee a Jin Ki Joo dívku jménem Lee Bit Chae Woon, která musí nést odpovědnost za svou rodinu.

Režisér Hong Suk Goo, který dříve režíroval víkendové drama My Only One, řekl: "Toto moje druhé víkendové drama jsme chtěli udělat ještě lépe než první, takže jsem strávil spoustu času castingem, produkcí, atd. Věřím, že dobrým směrem je uvést scénář do života. Jsem první divák, takže je mojí prací ukázat divákům různá kouzla herců. Homemade Love Story obsahuje 70 procent smíchu a 30 procent slz. Je to osvěžující drama, které vás rozesměje i rozpláče."

 

Jeon In Hwa, která se na televizní obrazovky vrací poprvé za poslední čtyři roky, uvedla: "Neměla jsem konkrétní důvod. Hned od začátku jsem si myslela, že bych chtěla hrát roli Soon Jung. Po setkání s režisérem a scenáristkou jsem se o tuto roli začala zajímat. Líbilo se mi s nimi mluvit o seriálu. Cítila jsem jako bychom společně cítili, čím se seriál stane. Šla jsem pak na čtení scénáře a bála jsem se, protože jsem nikdy předtím nehrála takovou roztomilou postavu, ale režisér mě vedl a ukázal mi správnou cestu."

Seriál My Only One zaznamenal během vysílání velmi vysoké hodnocení (49,8 procent). Herec Lee Jang Woo byl také součástí obsazení. Ohledně toho řekl: "Režisér Hong Suk Goo mě toho během natáčení My Only One tolik naučil, že jsem tentokrát natáčel se slepou důvěrou v něj. Mám to štěstí, že jsem mohl natočit další víkendové drama KBS a mám pocit, že pod jeho režisérským vedením herecky rostu."

Poté dodal: "Myslím, že víkendové seriály KBS jsou lákavé, protože je sleduje celý národ. Celá rodina si může sednout a sledovat je společně, protože jde o stejné příběhy, jaké se v naší zemi odehrávají každý den."

Seriál má premiéru už 19. září.

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9