Proč si Lee Dong Wook vybral fantasy seriál?

19:00 | 15.09.2020 Eunka 2
Stanice tvN požádala Lee Dong Wooka, jenž hraje hlavní roli ve fantasy seriálu Tale of the Nine Tailed, o rozhovor. Proč si chtěl zahrát mužského gumiho a co si myslí o své postavě? To se ihned dozvíme.
Lee Dong Wook
Lee Dong Wook FOTO: tvN
Tale of the Nine Tailed je fantasy seriál, který vypráví příběh mužského gumiho jménem Yi Yeon, který se usadil ve městě, a nebojácné producentky, která je odhodlána ho dopadnout. Tohoto gumiho ztvárňuje právě Lee Dong Wook, jenž má velkou radost z pozitivních reakcí veřejnosti. Budoucí diváci jsou s obsazením role Yi Yeona nadmíru spokojeni a těší se na premiéru. Šťastný herec proto prohlásil: "Jsem velmi vděčný za to, že lidé reagují tak, že říkají, že mi gumiho postava vizuálně dobře sedí."

Na otázku, proč se rozhodl hrát ve fantasy seriálu, odpověděl: "Jde spíše o směs žánrů než o čistou fantasy, takže jsem si při čtení scénáře užil spoustu legrace. Líbí se mi koncept mužského gumiho, který narušuje naše předsudky o tom, co je vlastně liška gumiho."

Dále vysvětlil: "Yi Yeon je postava se spoustou jizev z minulosti. Dělám vše, co je v mých silách, abych vylíčil emoce mužského gumiho, který navenek předstírá, že je v pořádku, ale uvnitř už dlouho trpí."Aby ukázal své charisma a akční dovednosti, pilně trénoval v kaskadérské škole a tvrdě pracoval na vylíčení podrobných scén. Herec také věnoval velkou pozornost svému stylu, neboť jeho hrdina se více stará o to, aby vypadal perfektně, než o játra, která jsou tradičním oblíbeným jídlem gumiho. Zdůraznil sofistikovanou auru Yi Yeona změnou barvy vlasů a oblékáním monochromatických outfitů s doplňky, které zvýrazňují jeho dokonalý vzhled.

Hlavní hrdinku hraje Jo Bo Ah, o které Lee Dong Wook řekl: "Svou optimistickou a veselou energií vnáší na plac pozitivní energii. Má otevřenou mysl, takže není problém si navzájem vyměňovat myšlenky, a já jsem za to vděčný."Jeho protivníka hraje v seriálu známý herec Kim Bum. Ohledně něj prozradil: "Znám ho velmi dlouho, takže spolu pracujeme uvolněně a přirozeně. Je to skvělý kolega, který na všem usilovně pracuje a vždy přijde připravený, takže se od něj hodně učím."

Na závěr vzkázal fanouškům a potenciálním divákům: "Doufám, že vstoupíte do našeho fantasy světa, který je daleko od reality a pohodlně si seriál užijete. Máme toho hodně co ukázat, a vy si to budete moci užít."

Premiéry Tale of the Nine Tailed se dočkáme 7. října. Těšíte se?

ZDROJ: soompi.com
FOTO: tvN

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9