Jang Hyuk se dívá na své staré projekty jen, když je opilý

14:30 | 13.09.2020 Eunka 0
Jang Hyuk si v pořadu Weekly Entertainment Live zavzpomínal na své staré projekty a hovořil i o akčních scénách a novém filmu Swordsman.
Jang Hyuk
Jang Hyuk FOTO: soompi.com
Oblíbený herec se zase jednou ohlédl za svými starými projekty. V seriálu School (1999) hrál mladou vzpurnou postavu. Na otázku, zda byl v té době v reálném životě stejný, odpověděl: "Bývaly chvíle, kdy mé emoce ovládaly mé činy." Poté dodal, že nyní musí být opilý, aby se dokázal dívat staré projekty a své herectví z mladších let.

Herec, který je dobře známý svými akčními schopnostmi, řekl: "Kdysi dávno, během natáčení filmu Zzang (1998), došlo k nehodě a kaskadér se zranil. Poté, co jsem viděl, že se to stalo, jsem se rozhodl, že budu dělat všechny své akční scény sám."

Jang Hyuk také pravidelně trénuje Jeet Kune Do, box a jízdu na koni. Na toto téma uvedl: "Pokud hrajete v historickém seriálu, musíte umět používat meč a jezdit na koni."

O svých zkušenostech z historických seriálů řekl: "Moje první historické drama bylo‚ Daemang (2002). Byl jsem dost mladý a příliš nezkušený, abych to zvládl. Když jsem natáčel Chuno (2010), už jsem toho uměl trochu víc."

Když mluvil o svém nadcházejícím filmu Swordsman, jednoduše ho popsal jako rychlý akční film. Na filmu spolupracoval s Joem Taslimem, tudíž prohlásil: "Je v indonéském národním týmu juda, takže je zcela na jiné úrovni. Většinou jsme komunikovali řečí těla, takže jsme nezažili jazykovou bariéru."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47,1%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9