Hwang Jung Eum pohlíží na svět pozitivně

18:00 | 12.09.2020 Eunka 0
Nedávno dokončila seriál Men are Men a v souvislosti s tím poskytla rozhovor médiím. Rozmlouvala o své roli, spokojenosti, svých projektech a budoucích plánech.
Hwang Jung Eum
Hwang Jung Eum FOTO: soompi.com
Hwang Jung Eum na úvod přiznala, že ji okouzlila vášnivá a odhodlaná postava Seo Hyun Joo. Ohledně toho uvedla: "Je to někdo, kdo velmi tvrdě pracuje. Nemyslím si, že si každý stanoví cíl a poté pracuje nebo randí, aby si splnil sen. Myslím, že většina lidí tvrdě pracuje, protože dostali práci, a udržují si své sny v koutku svého srdce a jednou na čas na ně myslí. To se mi na Hyun Joo líbilo. Tvrdě pracuje a hodně se zamýšlí, ale abych byla upřímná, žije takhle, protože tak musí žít každý den. Ačkoli se zdálo, že usiluje o dokonalost, byla realistická ohledně manželství, a měla také sny o lásce."

Na otázku, zda je spokojená, pokud jde o práci a lásku, odpověděla: "Jsem typ, který na svět pohlíží pozitivně. Proto si často myslím, že jsem mohla pokračovat v herectví a být šťastná, protože jsem měla příležitost hrát v dobrých projektech a setkat se s dobrými lidmi. Cítím se každý den vděčná, takže bych řekla, že se ve všem cítím spokojená."

"Nedávno jsem na sociální média nahrála fotografie svých starých projektů," řekla. "Když jsem se dívala na fotografie svých postav v minulých dramatech, vzpomněla jsem si, kolik legrace jsem v těch dobách zažila, a bylo dobré si vzpomenout i na mé původní záměry. Jsem velmi vděčná za tuto práci, díky které mohu vylíčit skvělé postavy."

V seriálu si Seo Hyun Joo vybrala svého osudového muže před tím mladším, jenž měl oči jen pro ni. Na otázku, koho by si vybrala v reálném životě, Hwang Jung Eum odvětila: "Obě postavy mají opravdu odlišné okouzlující vlastnosti, tak si myslím, že bych to s rozhodováním neměla snadné, ale přesto si myslím, že bych si vybrala Ji Wooa, který je jako slunečnice, která na mě čekala se vzpomínkami na minulé životy."Letos si Hwang Jung Eum zahrála také v seriálu Mystic Pop-Up Bar. Na toto téma řekla: "V obou seriálech bylo něco podobného. Obě moje postavy byly proaktivními ženami, které často prohlašovaly osvěžující ostré komentáře, takže si myslím, že jsem si proto natáčení ještě více užila. K Wol Joo cítím hlubokou lásku a nebráním se druhé sérii, pokud by režisér, obsazení a štáb, chtěli znovu spolupracovat, ráda bych byla při tom."

Herečka se stala známou jako královna romantických komedií a diváci se s jejím herectvím velmi ztotožňují. Mnozí si o ní myslí, že je jako jejich kamarádka nebo starší sestra. Ohledně toho prohlásila: "Vím, že lidé mají rádi uvolněná a příjemná představení, takže se snažím být při hraní co nejrealističtější. Baví mě především příběhy o životě lidí, proto si myslím, že jsem natočila spoustu romantických komedií. Něco z mého skutečného já jde do všech mých postav, ale snažím se pokaždé ukázat i něco nového. Také se nepokouším být zábavná jen proto, že jde o romantické komedie, a místo toho hraju naprosto upřímně."

Také pochválila své kolegy. O Choi Won Youngovi řekla, že vytvářel na place dobrou atmosféru a náladu. O Sungjaem z BTOB prohlásila, že je sice mladší než ona, ale vždy přátelský. Díky němu cítila jistotu a mohla o něm říci, že je dobrý v herectví a navíc zábavný a laskavý. Poděkovala také Yoon Hyun Minovi z Men are Men, o němž řekla, že neustále žertoval a přišlo mu okouzlující, když nacházel ve scénáři vtipné body, ačkoli hrál vážnou postavu. Dále pochválila Ji Hoona i Choi Myung Gil, kterou obdivuje. Přiznala, že se během natáčení cítili jako rodina.

Když přišla řeč na její budoucí plány, uvedla: "Stále nemám žádné konkrétní plány. Zmíněné seriály jsem natočila hned po sobě, tak potřebuju nějaký čas na dobití. Čtu knihy, které jsem musela během té doby odložit a cvičím, takže se vrátím jako vylepšená verze sebe sama. Vrátím se s projektem, díky kterému lidé získají sílu, když mě budou sledovat."

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9