Můžeme se těšit na Netflix sérii zvanou D.P.

14:00 | 10.09.2020 Eunka 0
Milovníci korejských seriálů se mohou těšit na připravovanou novinku s názvem D.P., která slibuje skvělé obsazení. Zahrají si v ní Jung Hae In, Son Suk Goo, Kim Sung Kyun, Goo Kyo Hwan a Jun ze skupiny U-KISS.
Jung Hae In, Son Suk Goo a Kim Sung Kyun
Jung Hae In, Son Suk Goo a Kim Sung Kyun FOTO: habkorea.net, asianwiki.com/up...
Netflix chystá nový seriál, který vznikne na motivy webového komiksu D.P.: Gaeui Nal (autor: Kim Bo Tong, publikováno 18. února 2015). O režii se postará režisér Han Jun Hee (Coin Locker Girl). V seriálu si zahrají Jung Hae In, Son Suk Goo, Kim Sung Kyun, Goo Kyo Hwan a Jun z U-KISS.

Děj bude vyprávět o vojínovi jménem Ahn Jun Ho, který plní svou povinnou vojenskou službu jako ostatní mladí muži v jeho věku, když je najednou odveden do speciální jednotky vyslané k pronásledování dezertérů z armády.

Jung Hae In ztvární Ahn Jun Ha, tichého a klidného vojína, který se neumí přizpůsobit novým situacím. Stává se součástí D.P. čety, když jeho pozorovací schopnosti a trpělivost upoutají pozornost odpovědného důstojníka.

Goo Kyo Hwan, který se nedávno objevil v úspěšném filmu Peninsula, byl obsazen coby Han Ho Yeol, vedoucí D.P. jednotky. Ačkoli vypadá jako playboy bez ctižádostivosti, je spolehlivým vojákem, který pomáhá Ahn Jun Hovi přizpůsobit se životu v týmu, i když je občas novým vojákem podrážděný.

Kim Sung Kyun byl obsazen jako seržant Park Bum Goo, důstojník odpovědný za D.P. jednotku. Trpí vysokým stresem a chronickou únavou a často nadává Ahn Jun Hovi a Han Ho Yeolovi, nicméně o tým se stará s náležitou bystrostí.

Son Suk Goo si zahraje Im Ji Seoba, výkonného pracovníka vojenské policie, který vystudoval Korejskou vojenskou akademii. Záleží mu jen na dobrých výsledcích a považuje D.P. jednotku za zbytečnou. Jakou roli ztvární Jun, zatím nevíme.

Seriál vypadá velmi zajímavě. Premiéry se dočkáme příští rok.

ZDROJ: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9