Kdo si zahraje v hororovém sci-fi seriálu The Sea of Silence?

14:00 | 09.09.2020 Eunka 0
Netflix pro nás chystá hororový sci-fi seriál The Sea of Silence, který bude produkovat herec Jung Woo Sung. Zahrají si v něm Lee Joon, Gong Yoo a Bae Doona.
Obsazení a producent
Obsazení a producent FOTO: asianwiki.com
Můžeme se těšit na zajímavý sci-fi hororový thriller seriál, který se bude odehrávat v budoucnosti, kde dezertifikace zanechala na Zemi nedostatek potravin a vody. Speciální tým má za úkol získat záhadné vzorky z opuštěné výzkumné stanice na Měsíci.

Tento seriál bude vysílat netflix a jeho produkci bude mít na starosti známý korejský herec Jung Woo Sung (A Moment to Remember). O režii se postará Choi Hang Yong a o scénář Park Eun Kyo (Mother). Hlavní role ztvární Gong Yoo, Bae Doona a Lee Joon, pro něhož to bude první role po návratu z armády. Scénář vychází z krátkého filmu The Sea of Tranquility z roku 2014.

Bae Doona bude hrát doktorku Song Ji Ahn, astrobioložku, která se připojí k týmu, který pracuje na odhalení tajemství nehody, která se stala ve výzkumné stanici. Gong Yoo ztvární Han Yoon Jaeho, vedoucího týmu a vojáka, jenž se vydá získat vzorky z výzkumné stanice. Klade důraz především bezpečnost členů svého týmu a nebojí jakýchkoliv obětí. S doktorkou Song se zrovna moc nemusí. Lee Joon dostal roli talentovaného inženýra jménem Ryu Tae Seok. Elitní zaměstnanec ministerstva národní obrany se rozhodl dobrovolně vydat na nebezpečnou misi, aby viděl nějakou akci mimo budovu, ve které pracuje.

Seriál, který vypadá velmi zajímavě, bude mít 8 epizod a premiéru ještě letos.

ZDROJ: soompi.com, asianwiki.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9